Plaćate li porez na oružje

MONTOYA

Član
Učlanjen(a)
21 Jun 2009
Poruka
17.851
Lokacija
Sovljak (opština Bogatić)
Pre nekoliko dana ćalu stiglo poresko rešenje 2500 din. porez na pištolj,stvarno sramota :zli:
Zanimame kako se ostali vlasnici oružja odazivaju ovom haraču,tj.dal plaćaju
Možda treba krenuti u zaradu s njim pa da ima osnova za oporezivanje :sta:
 
MONTOYA je napisao(la):
Pre nekoliko dana ćalu stiglo poresko rešenje 2500 din. porez na pištolj,stvarno sramota :zli:
Zanimame kako se ostali vlasnici oružja odazivaju ovom haraču,tj.dal plaćaju
Možda treba krenuti u zaradu s njim pa da ima osnova za oporezivanje :sta:
Moj komsija bese domisljat covek,zvao policiju i rekao da su mu ukrali jer je drzao tamo negde u supama van domasaja dece...sve u svemu on se i dalje vodi kao ukraden a ima ga.
 
Da, placam, na dva komada... Ma lopovi.... Prvo su mi oporezovali i lovacku pusku pa su onda oslobodili....
 
Jos jedno klepanje po usima od strane drzave :udri:

Pa onda dobijes prljav pistolj i sta god da uradis...
 
Fala bogu pa za vile i pajser netreba da se plaća porez na oružje, a ovo na šta se plaća ne držim....
 
ma kakav smo narod, da nemam oruzije ne bih smeo komotno da zanocim, svakave budale se vrzmaju okolo, kradu, pre su manijaci u noc isprebijali starca za tricavih 2000 din.... :zli: e zato kad dodju do mene cekam ih sa punom opremom.... Pre sam podneo zahtev za kupovinu karabina, cekam da mi odobre.... A u sustini obozavam oruzije i u planu mi je da jos dosta kupujem i nije mi zao pa platim porez, al sto je mnogo, mnogo je, deru...
 
ne plaćam porez na oružje tzv"šešeljevu taksu". niko od mojih prijatelja i poznanika to ne plaća. država nam je prvo, kad je bilo gusto, davala oružje maltene džabe pa nam posle uvodi poreze. :zli:
angažovao sam drugara koji je u nekim pandurskim vodama da mi se raspita kako mogu da rešim pitanje plaćanja i izgleda da je jedini odgovor prodaja - a koja budala će danas da kupi pištolj? NA takve stvari se ne iznose ovako javno, čak i da mrziš tog komšiju.
 
cukaneca je napisao(la):
ne plaćam porez na oružje tzv"šešeljevu taksu". niko od mojih prijatelja i poznanika to ne plaća. država nam je prvo, kad je bilo gusto, davala oružje maltene džabe pa nam posle uvodi poreze. :zli:
angažovao sam drugara koji je u nekim pandurskim vodama da mi se raspita kako mogu da rešim pitanje plaćanja i izgleda da je jedini odgovor prodaja - a koja budala će danas da kupi pištolj? NA takve stvari se ne iznose ovako javno, čak i da mrziš tog komšiju.
Nisam ja u mrznji sa komsijama,a ovaj komsija od skoro nije sa nama tako da mogu reci jer zakon za njega vise ne vazi.
 
cukaneca je napisao(la):
ne plaćam porez na oružje tzv"šešeljevu taksu". niko od mojih prijatelja i poznanika to ne plaća. država nam je prvo, kad je bilo gusto, davala oružje maltene džabe pa nam posle uvodi poreze. :zli:
angažovao sam drugara koji je u nekim pandurskim vodama da mi se raspita kako mogu da rešim pitanje plaćanja i izgleda da je jedini odgovor prodaja - a koja budala će danas da kupi pištolj? NA takve stvari se ne iznose ovako javno, čak i da mrziš tog komšiju.
bas tako
 
Ja drzim samo hladno oruzje , sekire, testere , cekice ,kesere , vile ,kose a dovoljna mi je i cepanica da nekog provredim ili ne daj Boze ubijem.deluje idiotski ovaj moj post ali je tako sta cu.Luda glava i preka narav su opasnije od vatrenog oruzja.
 
Na pistolj placam 2.500,a za karabin i malokalibarsku ne placam ::namigivanje::
 
Ja na automatsku pušku ,pištolj,sanduk bombi ne plaćam poreza uopšte.Moje selo se nalazi na samoj administrativnoj granici sa F BiH pa ima tog železa ko pljeve.
 
Ja licno nemam nijedno oruzje koje se vodi na mene ali moji debelo placaju za vise komada! koliko cujem i znam dosta komsija imam koji nista ne placaju a znam i ljude koje imaju i po par kalasnjikova iz vojske :D takodje mi je rekao otac kad je on bio bilo je vanredno stanje i to komotno si mogao da stavis minobacac u gepek i da ga doneses kuci! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh