Plaćate li porez na oružje

Ја реко, почео да халуцинирам

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Колико сам упућен у тему, не нешто претерано, то важи за онај порез који ти држава одређује и доноси решење на годишњем нивоу. Раније је било 2 године, када сам ја избегао плаћање тако што сам се позвао на апсолутну застарелост, па су пре пар година изменили закон и продужили рокове апсолутне застарелости.
А они лове у мутном, а народ као народ верује да порез мора да плати па било колико да је стар.
Лично сам и пре 2 године једном исто тако рекао и човек је платио само задњих 5 година, а дуг му био 24.000 плус камате.
Наша је грешка што се не информишемо довољно....а то ти ни адвокат неће рећи иако си га платио да ради за тебе.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Нема на чему, само води рачуна да те не туже....онда је папрено јако, ако имају одакле да узму....5 година затезне камате јуууууу несмем ни да помислим.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Готово, појела маца, то је онда на добровољној бази да си платио заостали дуг, оградили су се они....ееее фаћке су то.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Мене је вијао суд за нешто преко 100к за неке таксе и вештаке, неплаћене наравно, које сам се тужио са фирмом тј. државом.....кад једном ја добијам од пореске да сам њима дужан на име тог дуга, ја у суд а они ми кажу "јесте сада сте дужни пореској, њима је пребачено" е реко супер.....сачекао 2 године да прође, отишао у пореску на други дан како је истекло и позвао се на апсолутну застарелост и они отписали дуг.
А и опомену су послали из пореске једном да ће ме тужити, срећа па нису и тако се ја извукао.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Moze da se dobije malo je sporije jer se ulazi u cajtnot sa preregistracijom pa se stvorila guzva!Bilo je i problema posle onog ubistva kada je lik u firmi upucao direktora zbog mobinga ili cega vec pa je neko poslao dopis da se kao smanji licno naoruzanje,a onda nasi brze bolje da se pokazu kako su oni poslusni poceli masovno da odbijaju i oduzimaju ljudima pistolje i revolvere.Epilog je posle postao buran jer je osvanuo u svim novinama o trgovini takvim oruzjem!
 
Jel uspeo neko u skorije vreme da dobije dozvolu za nabavku pistolja ili revolvera
Kupiš ne legalno ,nema poreza ,ako si usranko onda plaćaj,jebeš ga nisi valjda toliko baksuz da od toliko kuća u serbiji tebi preturaju i nađu oiružje,ja ću vratim karabin,nisam lovac,i nisam ga trebao ni registrovati sad vidim da sam konj,ako ja odlučim da tražim zahtev i pitaju koji će ti,nema da se krije da upucam lopova i da se imam za prvu ruku da se branim mod mađarskih fašista,dobro sad se stvorio i novi momenat a to su migranti muslimani,oni bi spali u kategoriju lopovi.Znači neće mi odobriti.
 
Nazad
Vrh