Cena Pšenice rod 2018

Meni jedan komsija reče da mu je dolazio kući jedan mali mlinar i ponudio mu 17 i pare odmah. A ako hoće 18 onda mora da sačeka par meseci na isplatu. A zvao sam Stočar Ub i rekli mi da još neznaju cenu i da još nikad ovako nije bilo da u sred žetve neznaju bar neku cenu pa će posle videti. Kažu mi "zovite narednih dana valjda će se nešto promeniti pa ćemo znati da vam kažemo cenu".. Čoveče kako se ova država poigrava sa seljakom i hlebom.Čak neće da prihvate ni predlog ZS Vojvodine da je trošak po ha 100 hiljada i da je cena od 18 din samo tu da pokrije troškove. Ma boli njih sve ........ za nas
 
Kod nas 16 din konacna.

Prinos sve djubreno kako treba i prskano 2x puta solehio 2800 kg/kj...........
 
Čuo sam vest da država od četvrtka preko berze kupuje 30.000 t po ceni od 18 dinara. Da li mislite da će to malo pogurati cenu kod ovih otkupljivača?
 
Ne verujem,to ce prodari otkupljivaci i opet za sicu otimati nase

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Čuo sam vest da država od četvrtka preko berze kupuje 30.000 t po ceni od 18 dinara. Da li mislite da će to malo pogurati cenu kod ovih otkupljivača?
Ta psenica je vec odkupljena i placena,a javna kupovina je pro forme da ne bi bilo kako je odradjeno u tajnosti.Probajte u cetvrtak da nazovete berzu i da prodate svoju psenicu ceo dan ce telefoni biti zauzeti i ako ih kojim slucajem dobijete bice da je vec popunjena kvota!
 
Kod nas 1 kg semenske Solehio 75 din. na odlozeno.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh