Cena Pšenice rod 2018

Gledam starije postove, pre mesec dana je bila cena ispod 20 sa PDV. Kako je krenulo već od nedelje ima da prebaci 25. Biće ovde pukovnika, a neki će i opkladu da uzmu
Čujem žale se danas penzioneri, nema više pogače ispod 60din. Biće i skuplja jer je i struja za industriju(pekarska brojila) poskupela 20% od januara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neka raste i treba da raste. :osmeh: Kod Tomića i Agronoma i dalje 23 sa pdv jedino je Gedža kažu prodao po 26 sa kućnog lagera. :sta:
 
To su zadnji pokušaji vaćarenja. Putovao sam skoro i slbo gde videh zelena polja.
Još niko ne pominje ponudu na zeleno za rod 2019? Ozbiljni potrošači kao što je PDM u Pudarcima(dnevno troši 300t brašna), već treba da su kupili na zeleno mnogo hektara da obezbede 2019 i 2020.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
M&Silosi oborili rekord 5 slepera u jednoj turi naravno XXKSXX table, tako da hoce cena gore.Cenu nece da kazu sem da je bila 20+din,a nece da kazu ni od koga uzimaju :osmeh:
 
M@silosi, je firma sa Kosova i Metohije i ne mogu da je uvezu na Kosovo iz Srbije. Jedino ako koriste tranzit iz Hrvatske ili je vuku iz Srbije za Albaniju. Ovde su jos uvek takse na snazi od 100% na robu iz Srbije.
 
Druze ja zivim na Kosovu i Metohiji, i sa njima sam u kontaktu, kako kazu da im psenica iz Hrvatske izadje na 25 centi. A da im se ne isplati da uvozi iz srbije i placa 100% carinu na uvoz.
 
Ako je za mene pitanje da odgovorim...ne placa se jos uvek po hektolitru a koliko je letos bilo pojma nemam,morao bi u papirima pogledati.
 
Nazad
Vrh