Letovanje 2018

b8lpq9.png
 
Mi idemo na Siciliju u avgustu, deo oko Scolopello-a. Ako je neko bio na Siciliji neka pise utiske.
 
Sto se tice Crne Gore otisao bi opet na jedno lepo mesto,zadnji put sam bio 2004 godine na mesto eraci,ja sam imao srece sto sam mogao da budem ceo letnji raspust sa bakom na moru,U Grckoj to je tradicija,zamisli da ti baka i deka zive na Santoriniju,skiatosu,zakintosu i tako dalje,to je odmor koji kosta 10000 evra i vise ako bi preko agencije i ostanes celo leto,kad imas baku i deku to je dzabe...
 
ZA NIKOLU VRBICANINA Dragi Nidzoslave vidim da si vredan i neiskvaren momak sto je danas prava retkost pa sam zeleo da te posavetujem kao najrodjeniji tj kao roditelj .Deku i baku necemo da diramo oni su ljudi u godinama potroseni od teskog zivota i sve te stvari koje ti je baka priustila tipa pasteta na hleb,casa mleka ,vunene carape,trule kobile,sviranje frule,urlanje po sumi,ili kad si slucajno upao u jamu sa krecom i masa drugih lepih stvari ostaje urezano u memoriju forever ali sada kada si napunio 23 godine i kada se nalazis u najacoj potenciji tebi ako si pametan a vidim da si elokventan skolovan decko samo ti fali malo pozitivne drskosti znaci ima na tim egzoticnim destinacijama gomila deviznih babetina iz Svabije,Holandije ili Amerike e tu treba da se pokazes tj odradis posao kvalitetno i dobices gratis i letovanje i jastoga i perje i masaze i djakuzi ,spa centre i ne samo gratis letovanje nego ce te ovlastiti da dizes kintu sa bakinog racuna u nedogled ,jezik nije prepreka moze a i nemora najbitnije je da pokazes dami u poodmaklim godinama sta je pravi nebruseni SUMADINSKI PASTUV IZ VRBICE i normalno da ostavis utisak da baba samo cvrkuce i da prede a ti samo da vodis racuna da je ne navikavas mnogo da te baba ne bi slucajno razglavila sa svojom centifugom tj da ti sinhron ne ostane bez ulja tj da ne dozivis sok u cvetu mladosti nego ti da vodis igru i da je doziras nikako da baba preuzima inicijativu .E sad moses na licu mesta a mozes i preko drustvenih mreza da napravis prvi korak jer ako u OVOJ OSIROMASENOJ vUCICEVOJ DRZAVI planiras letovanje bice to NEMOGUCA MISIJA a ako budes umiljat i dopadljiv i ako se dopadnes odredjenoj dami zavrsio si nebeski posao
 
Poslednja izmena:
Mornar,hvala,ali ta vremena se tesko mogu vratitu,pre kad se setim,troje u kuci je tad radilo,a sad samo jedan radi,dvoje su dobili otkaze a sad ne mogu da se zaposle,majka mi preminula a cica koji je radio kao konobar povredio ruku na masinu,pre sam mnogo bolje ziveo nego sada...
 
Razumem te potpuno o cemu govoris cela nacija je potonula u septicku jamu i tonemo svaki dan sve dublje i dublje na ovom video zapisu se jasno vidi gde je Bugarska danas a gde smo mi ,za nas su i Bugarska i Rumunija i Albanija nedodirljivi a bili smo nekad ...
 
Razumem te potpuno o cemu govoris cela nacija je potonula u septicku jamu i tonemo svaki dan sve dublje i dublje na ovom video zapisu se jasno vidi gde je Bugarska danas a gde smo mi ,za nassu i Bugarska i Rumunija nedodirljivi a bili smo nekad ...
Hr.zakon,kakvi bre bugari i grci?:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh