Letovanje 2018

Zavrsio odmor na Zlataru.
Za miran odmor, cist vazduh, puno cetinara
mogu da preporucim.
Ima dosta privatnih apartmana koji su kvaliterni.
Cena je standardna 10 evra po osobi.
Ima I teletina pod sacem u restoranu Rival

Mislim da je jul I avgust najbolji.
Kada kasa pada uvece bude hladno I
treba topliju odecu imati I leti,
kosilje sa dugim rukavima I dzemper.
Okolina je pogodna za obilazak, manastir Mileseva,
manastir Kozma I Damjan, plovidba Uvcem,
fantasticno kupanje u Pribojskoj banji ali treba zvati ranije
za termin I izbor bazena, Radonjski jezero, selo Stitkovo,
slapovi Sopotnice kod Prijepolja, a blizu je ribnjak sa? restoranom odmah ispod Nove Varosi, blizu je I Zlatibor a I Ljubis gde ima ribnjak.

U povratku preporucujem, izmedju Uzica I Pozege obilazak Potpecke pecine, a u Zlakusi pastrmke I restoranu Mlin I obilazak u Zlakusi Terzica avliju a sada ima I izlozba grncarije.

Moj ranc je tu u blizini 5 km s iste strane Djetinje ☺
 
Ove godine bio u Olimpijadi 10 dana vratio se za svetog iliju.Hteo sam Jerisos ali nisam uspeo da nadjem smestaj pa sam zavrsio u Olimpijadi.Malo mesto prijatno za odmor ima plaža okolo dosta ko voli da se vozika Stavros je blizu i Asprovalta ko voli gužvu i sve sto treba za prvu ruku.More cisto i toplo i sta bi vise.
 
Ja sam isao sa autom registrovanim na ocevo ime i Makedoci su trazili i ovlastenje i zeleni karton,a Grci nista.. tako je bilo u drugoj polovini juna...
 
Poslednja izmena:
Ja bio na oca registrovan nismo na isti adresa ,nas nista ,
Macedonac trazio saobracalj i Zelini karton i tamo i nazad na ulaz ali ovlascenje ne (imaosam ali nilje video )pre 9 dana vratiliu, Grici nista sem pasosa
 
Moja kola se vode na caleta, na izlazu iz MKD me pitao da li je moj auto. Ja mu rekoh nije vodi se na oca, pitao jel imam ovlascenje ja sam rekao potvrdno nije ni gledao, ali bi bilo veselo kad bi mu pokazao ovlascenje koje je isteklo jer traje samo godinu dana a vadio sam kad sam prvi put isao autom i ovo je prvi put za zadnje 4 god da su mi trazili :osmeh: Iskreno zbog toga nisam ni vadio, ako ne promenim auto do sledeceg puta kad idem van zemlje izvadicu za svaki slucaj ponovo
 
Nazad
Vrh