Plasman i cena maline u 2018 godini

Organska proizvodnja,akontna cena cca 160 din.Ima li ko iskustva sa tim vidom proizvodnje?

Ja sam vec pisao o tome... U ovom kraju je velika zainteresovanost za taj vid proizvodnje, jer je cena za 50din veca nego za konvencionalnu proizvodnju.. Troskove oko sertifikacije snosi hladnjaca, vi kao proizvodjac potpisujete ugovor i dobijate status kooperanta, do sad je pisalo da se garantuje prosecna trzisna cena za isti vid proizvodnje, ali vidim da vi sad pominjete i akontacionu cenu...
 
Evo zivkanje Zapadne Srbije od jutros iz sekte,salju nam u pola 8danas predsednike opstina da nas lazu i mazu za izbore!
Telefoni usijani!
Da li i vas sekta zove i ubedjuje vas da podrzite skup i povedete sto vise osoba sa sobom?

Hoce sad da nas kupe lazima jer kad pukne malina,kupina,zitarice,kad nabiju jos gori harac na leto nece nam smeti na oci pa sad koriste lazljivu demagogiju i guraju salamu narodu.
Odakle im smelost kad su nam unistili drzavu?

Ako je to i u vasim opstinama slucaj,a izadjete,ne cutite,saspite im u lice sve!


A 22.mart na ulice,podrzite!
 
I sta da se radi na protestima? Za sta protestovati? Ja bih voleo da ona nude i 500dinara ali kako ako niko nece toliko da mi plati? A i proslogodisnju na onako malu cenu pa opet nije svuda isplacena... Toliko stvari je propalo u Srbiji pa neka propadne i malina idemo dalje. Bilo je i lepih godina i onih manje lepih...
 
Nazad
Vrh