Objekti za smeštaj mehanizacije

Napokon gotovo,pa to ovako izgleda
2hqqjxk.jpg

2hqsb9k.jpg


Ovako beton izgleda uglacan sa helikopterom+Feroprasak
10h3gv8.jpg


- - - - - - - - - -

29cl66o.jpg
 
Za sada ovako,da vidimo da li ce biti problema,msm da ne bi trebalo posto je okrenula "ledja" severu a odatle uvek duva i nanosi.
Ako bude videcemo da li kapije klizne ili rolo ciradu.
 
Nikola hala extra izgleda ali vidim da ima mesta praznog,valda bi dopustio mene da ostavim neku masinu...mislim ne moras ali molim se za tebe pred spavanje...
 
Bojim se da ne steknu stanarsko pravo :haha:
Ja se bojim da ne bude mala,cekam da jos malo uzri beton ispred hale pa da pakujem polako
 
Koliko je izaslo ovakvo betoniranje po m2, ako nije tajna. ja imam supu od 450m2 koja nije betonirana pa me interesuje. Inace odlicno uradjeno.
 
@nikola ilic,

objekt stvarno lijepo izgleda, :osmeh: no mene zanimaju dvije stvari:
1 - nisam primijetio vjetrovni vez u krovnoj ravnini (iako su tri zida kruta, ne bi bio na odmet zbog visine krovne rešetke u sredini),
2 - zašto krovne rešetke na stupove ne naliježu na mjestima vertikale (čvora) u rešetki (greška konstruktora ili su stupovi montirani previše prema vanjskoj strani).
 
@nikola ilic,

objekt stvarno lijepo izgleda, :osmeh: no mene zanimaju dvije stvari:
1 - nisam primijetio vjetrovni vez u krovnoj ravnini (iako su tri zida kruta, ne bi bio na odmet zbog visine krovne rešetke u sredini),
2 - zašto krovne rešetke na stupove ne naliježu na mjestima vertikale (čvora) u rešetki (greška konstruktora ili su stupovi montirani previše prema vanjskoj strani).

1-Ne razumem sta ti je to.
2-Zato sto se majstori zidari i bravari nisu dogovorili oko podzida izmedju bindera,nazidali 2 bloka a mozda bi bilo dosta 1,pa su morali malo da povuku binder 40cm,inace bi doslo bas vertikala na "zmiju",ali i ovako nema problema.


@Marko98
Krov je izasao 17,000e.
 
Nazad
Vrh