Objekti za smeštaj mehanizacije

Ovaj na vratima je 555 din/m2. Pocinkovan + plastificiran. Krovni ima veće nabore, ne znam mu tačno cenu ali mislim da je nešto skuplji po metru kvadratnom. Bilo je nekih izmena, vraćanja, plus dodatno su na račun došli oluci i snegobrani pa mu nisam zapamtio tačnu cenu. Ali ukupan trošak oko svih radova mi je ostao urezan u pamćenje, to da. :osmeh:

Jeste Janoshe, sve je kod Prodanovića uzeto.
 
Jel bi smetalo drvenoj gradji da pokisne dok ne stigne trapezni lim?mislio sam da gradju skrojimo na konstruciju a trapezni lim treba za koji dan da stigne.
 
Evo konacno i moje supe
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Lepa supa. Da li planiras da stranice i celo zatvoris limom. Kod mene lokalni majstori idu do 4 metara duzinu grede, preko toga obavezno se pravi neka potporka odozdo.
 
Ipak se ne bih ciganisao pa da mi se komsije smeju..Sledece godine uzmem 60kvadrata pliceg trapeznog lima+cevi 30x30 72m i zatvorim to kako treba
 
Ipak se ne bih ciganisao pa da mi se komsije smeju..Sledece godine uzmem 60kvadrata pliceg trapeznog lima+cevi 30x30 72m i zatvorim to kako treba
Sta te briga za komsije, nece oni da ti kupuju lim.. Imas u temi "Unutrasnjost stale" u Govedarstvu kako je moj objekat zatvoren sa tri strane balama kukuruzovine, slama mi je potrebna.. I sta me briga za komsije, oni ce uvek naci manu..
 
Nazad
Vrh