Objekti za smeštaj mehanizacije

Kolege, da li ima neko sredstvo za zastitu betona, neki premaz koji stiti od atmosferskih uticaja, soli... radio sam cupriju pre dve godine i tu gde stoji auto, sav se beton oljustio, pa bih premazao sa tim da sprecim dalje sirenje...
 
Kolege, da li ima neko sredstvo za zastitu betona, neki premaz koji stiti od atmosferskih uticaja, soli... radio sam cupriju pre dve godine i tu gde stoji auto, sav se beton oljustio, pa bih premazao sa tim da sprecim dalje sirenje...
Ovo i mene zanima,kad sam pre neki dan ocistio cupriju od snega umalo se nisam slogirao,jedno 50 m2 se skroz iskrzalo odgore,jel ima neke pomoci?

- - - - - - - - - -

Sa kojim si cementom radio?
Ja sam radio sa obicnim beocinskim.
 
Imam slican problem, jesenas radjen trotoar i pocele kise posle 15tak dana, i sada kada sam cistio sneg vidim da se ljuspa.

Isto beocinski cement, za koji cujem svasta u poslednje vreme.
 
https://www.kuba.rs/materijali-alat...az-bez-rastvaraa-na-bazi-siliko.html;;;;;Meni su doneli gotov beton prosle godine i poceo da se ljusti ,gde stoj auto,znam da su neki uzimali sa silikatnu ciglju nesto slicno ovom,stvarno da neveruje covek kolko je los cement,prva godina on vec kreno sa ljustenjem.
Jesi ti probao ovo? Kako se nanosi?
I meni je prve godine krenulo ljustenje, pa sam kao premazao sa nekom bojom za beton, medjutim to je nista, ovo je druga zima, sad kad sam video slog me strefio...
 
Jesi ti probao ovo? Kako se nanosi?
I meni je prve godine krenulo ljustenje, pa sam kao premazao sa nekom bojom za beton, medjutim to je nista, ovo je druga zima, sad kad sam video slog me strefio...
Nisam probo ,verovatno cetkom se utrlja.Al mislim da sad na ovako mokar beton nevredi dok neprosusi.Moracemo isprobavati sve i svasta dok nesto ne ubodemo,krivo mi nov beton lepo izgleda ivacnjake odradio a on kreno vec prve godine,.
 
Nema tu premaza,ako je losa cuprija onda je za to zakon asfalt,ima dobar tampon i nema da zucne,a soja ga jako slabo jede.
 
Mi radimo MB 300-350 sto znaci da ima od 300-350 kg cementa zelenog po kubiku i onda nema ljustenja ni posle 15 god,
 
Moguce da je i do majstora koji su taj betom ugradjivali.

Steva 44 ako ti se ljusti samo tamo gde ti stoji auto,to je od soli kojom posipaju puteve..
 
Mi radimo MB 300-350 sto znaci da ima od 300-350 kg cementa zelenog po kubiku i onda nema ljustenja ni posle 15 god,

"Radimo" kao - kada betoniramo u dvoristu nesto sebi ili "Radimo usluzno betoniranje"?

Ako je ovo drugo koliko naplacujete betoniranje?



Hvala svima na odgovorima. Sada sam pogledao jedan oljusteni komadic - ispod njega skoljka :|
 
"Radimo" kao - kada betoniramo u dvoristu nesto sebi ili "Radimo usluzno betoniranje"?

Ako je ovo drugo koliko naplacujete betoniranje?



Hvala svima na odgovorima. Sada sam pogledao jedan oljusteni komadic - ispod njega skoljka :|
nije valljda? :osmeh:
hoce da se ljusti ako je bio redak dok se izlivao,pa se digne voda gore
 
Sljunak je tu glavni krivac, previše peska i ostalih primesa. I nama se jedan deo supe rađen pre dve tri godine ljusti, a ovi rađeni ranije se odlicno drze.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh