Objekti za smeštaj mehanizacije

@BorislavNB sto kaze Bokibole daj neki info. Kvadratura, cena... jel to tvoja firma radila ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima slike nema teksta. :haha:

Bez ljutnje ali ima teksta, samo treba malo bolje pogledati. U mom potpisu je link ka stranici, e tamo mozemo da razgovaramo. Necu ovde da pravim neku veliku reklamu ipak je forum u pitanju, a administratori su mi rekli na pocetku da sve bude, onako, diskretno...

- - - - - - - - - -

@BorislavNB sto kaze Bokibole daj neki info. Kvadratura, cena... jel to tvoja firma radila ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, mi smo odradili krov.
 
28rikyc.jpg

Ovo je u mom komsiluku,tacnije preko puta.Lepo je odradjeno.
 
Poslednja izmena od urednika:
Odlično iskorištenje starog građ.materijala.Kod nas ovde često vidim kompletne "švapske"kuće od cigle odnose na deponiju,a onda zidaju blokovima koje jeko pažljivo moraš postavljati u malter da se ne raspadnu prilikom zidanja.:ppozdrav:
 
Odlično iskorištenje starog građ.materijala.Kod nas ovde često vidim kompletne "švapske"kuće od cigle odnose na deponiju,a onda zidaju blokovima koje jeko pažljivo moraš postavljati u malter da se ne raspadnu prilikom zidanja.:ppozdrav:

Majstor sto je zidao,kod njega nema problema,sve da se iskoristi.
Dok sam trazio majstore,neki su mi predlagali da stare cigle prodam,a nove blokove kupim.
 
To je odlična cena.Kod nas ide po dnevnicama tj.glavni majstor ima dnevnicu od 50 e dok pomoćnici imaju po 20 e dnevnicu pa puta radni dani dobiju se ruke.
 
Korektna cena. Kod nas je samo betoniranje 3 e po kvadratu. I ja planiram nešto slično, 12x7m, imam cigle od stare švapske kuće i biber crep, samo mi zazuzimaju dvorište pa valja potrošiti taj materijal.
 
KishRobert - koliko te izasao ceo objekat? Treba da radim jedan objekat 13x8 pa da znam okvirno! Hvala
 
Nazad
Vrh