Siliranje ili kiseljenje

peto1 je napisao(la):
@ MikiPalić

Kod nas nema bizona, mozda je ko tele al ne ono sto sisa nego onaj sto p......a.
ili što t.ca,boja mu je slična ko simentalac... :haha: :haha:
 
A da se proba u plastičnim vrećama? Bilo bi jednostavnije do njih nego do bačava?
 
Uovoj temi necu ucestvovati , ali cu definitivno reci da je ishrana kunica ukiseljenom hranom mucenje zivotinja i da kunic voli biljke neosvojene bakterijama.
 
Pozdrav. Ponudio mi je prijatelj koji se bavi povrtarstvom, ostatke od kupusa prilikom čišćenja, lišće, korenje ...
Pošto se radi o većoj količini, neznam dali je neko imao slična iskustva, kako sačuvati na duži rok?
Vredi li se uopšte truditi oko toga?
 
:sta:
pa koga više slušati,u knjigama piše da se kupus nesmije davati kunićima(kelj smije).
a čuj može se malo i experimentirati u ishrani ali ne na svim kunićima,možda da se odvoji par "pokusnih kunića" pa na njima isprobati sve ove "recepte" :ppozdrav:
 
Ja neznam koga slušati, ali neka bude da iz neznanja, sve jedno je, ja dajem kupus kad god ga imam i nikada nisam imao problema. Naravno ne onoliko na volju, već kao dodatak uz obrok.
 
ja im dajem kupus ali u manjim kolicinama i uvek imaju i suvu detelinu i za sada im nista nefali
 
Siliranu ili kiselu hranu ne treba davati kunicima. Jedino moze u svezem stanju i to u ogranicenim kolicinama.
 
@ 123

Zasto? Procitaj malo unazad u temu pa ce ti se kasti. Nema mnogo samo dve strane.
 
Sa kupusom samo oprezno!U malim količinama kao dodatak ili poslastica,ok.Velike količine ne možeš sačuvati,istrunuće,a to više nije hrana.
 
Nazad
Vrh