Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prosle godine kad su bile poplave u Uljmi i padalo za 30 min. 100 l kod nas ni kapi. Juce u Ilandzi potop a kod nas opet nista. Mora da je montiran neki Harp sistem i kod nas iznad crkvenog zvona.
 
Kod nas opet pala nemerljiva količina, dok sam došao do kišomera isparilo, a u ataru tri kapi u pet redi, tek toliko da zamišljamo kako bi to lepo bilo da pada...
 
Nazalost Kimijev optimizam je uzaludan. Tresla se gora rodio se mis. Ne vidim uopste kako moze nesto da padne, moze da me razuveri ako slucajno naidje neki oblacak pa padne nesto. U sta sumnjam.
I sad bih voleo objasnjenje kako to da u ovoj crnoj rupi cim krenu letnje temperature kise vise nema.
 
Kimi ako nas ovo omasi onda mislim stvarno
13409cd8cf88a6cb01cd835f10a4cd66.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ova rumunka nas samo okliznula par kapi palo da pokupi prasinu...kad sledi oni glavno mislim ako bude nesto?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nema glavnog,to je sto je bilo,jedno veliko nista.Ovo nisam ocekivao da nas oblacnost od Rumunije tako promasi,mi smo ipak tu maltene na granici.
 
Kolko gledam na radaru,99% da ce sam Vrsac da obidje,bas se oblaci krecu po samoj granici sa Rumunijom i idu ka Beloj crkvi

Na koji radar gledas?
Ja sad sam gledao radar i stigne jos malo prava zurka kuca nam na vratima,ali sve zavisi gde ce da se spusta.Upravo nam dolaze oblaci iz rumunije.
 
Lakse je pogoditi tiket na kladionici nego prognozu vremena.Ako danas omane a hoce onda neznam sta treba da se desi da padne kisa.Skoro svi modeli daju padavine ali one nikako da krenu.Cela naredna nedelja je tu i tamo nestabilna, moze biti kise ali i nemora.Mislim da je dosta vazno da padne danas ili sutra mnogo toga bi se promenilo.Nebi bilo dobro da udjemo u susu ovako rano jer bi to bilo katastrofa.Ima vlage u dubljim slojevima ali treba kise itekako.
RQFaXqj.gif

KoXjT0C.gif
undefined.gif


Sve je tu ali kise nema.
undefined.gif

0UtRkLR.gif

Polovina od ovog je dovoljna ali cisto sumnjam. Videcemo sta donosi ovaj glavni deo dana, jos nije kraj.
undefined.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh