Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Konacno malo rata s grtalcom.
6c18261793722ad136648925a3518b81.jpg


Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne znam je l' samo u ovom delu BG-a pada sneg ili pada još negde... Od jutros pada što lagano, što jako, a nigde ne piše da pada, niti da treba da pada... Oko podneva je skoro sat vremena padao, a sijalo sunce... Mislio sam da vetar diže sa krova, ali nema ni V od vetra :) Kako god, neka pada...
 
Код нас је провејавало по мало до недавно, а онда лепо сунце... Изгледа да ће бити јаког мраза. хммм
 
Danas doseglo do -2 dnevna temp topi se malo po betonu ali sada mi se cini da ce da zakiva svaki sat vremena 1 dole.Do jutra dokle doguramo.....To bi nadam se i bio najjači udar za ovu zimu.Licitiram - 15 jutarnja.
 
Ma nije to je kineski zivin termometar na kojem pise C .Nego sad nesto razmisljam pa on je letos pokazivao 39 stepeni ako laze koliko je to letos bilo 45?
 
Kod mene trenutno - 9,1 ,do ujutro ima da bude sigurno -15. Srećom pa je pšenica pokrivena snegom inače bi bilo veselo.
 
Mal se nisam šlogiro ! Bio sam u centralnom delu Vojvodine i kažu mi građani Žablja i Bečeja da su ovih dana komunalni radnici iz tih opština i aktivisti neke stranke organizovano autobusima preveženi autobusima u jedan veliki grad, a u tim opštinama neočišćeni putevi i trotoari ! Kada sam se vraćao vozim polu ne očišćenim putem vozilo 4x4,70-80 i pri tome me obilaze šleperi i kombiji takvom brzinom da sam mislio da stojim i zamalo izašao da p...m. Nanosi na putevima prave puno problema. Kada sam se pre podne vraćao iz NS, radnici iz neke firme izgurali sneg skoro do sredine desne trake, jedva sam izbegao nagurani smet ! Ljudi nemadu mozga al ni u frižideru !
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh