Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tutnji ne prestaje na radaru se sve crveni nedaj Boze nevreme nikom.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Jucerasnji bilans 15 litara.

April+maj = 15 litara (prva i jedina kisa za dva meseca 15og maja i to 15 litara)
Jun = 130 litara
Jul = 86 litara
 
Kod mene sinoć za nekih sat i po palo oko 70 litara,znači propast od vode.Jutros puno dvorišre vodom koja nema gde da ode,a zemlja prezasićena.Jedino se patke moje raduju ,dobile bazen za kupanje.:sta:
 
Kod nas malo jaca rosa i blato... moze mala pauza sto se kise tice. Kaze mi covek koji radi na pumpi na dunavu, da ovo sto sad rade nije bilo 33 godine od kada je zaposlen, da je u avgustu kanal vislji od dunava i da u po leta pustaju vodu slobodnim padom, tzv. sifoniranjem ide voda u dunav.
 
Sad gledam yr.no za moj kraj najava je da od utorka (sutra) u podne pado petka u 24h kiša bez prestanka. Uz najavu od 38mm kiše. ne znam da li će se ostvariti ali može da upolovi. Vlage ima dosta.
 
Meni kiša ne smeta.... bolje nego ovo:

DjWSRCBW0AAEZxG.jpg
 
Vuxsd u pravu si. Ni meni ne bi odgovarale ove ljubičaste boje. Ove temp do 30 su sasvim ok. Eh kad bi svaka godina bila ovakva.
 
Ova godina po padavinama mozda nije bas sjajna sto se tice mog kraja, ali zato po temperaturi odlicna. Kad je najpotrebnije bilo temp je bila normalna pa onda ni ne treba "stogod" kise. Nek samo izdrzi jos 15 dana ovako lepo i umereno sa jednom kisom i bice super.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh