Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Padala lepo nocas, ali mislim da je bilo kratko. Srecom bez nekih nepogoda... Mada je i sada oblacno, ne bi me cudilo da padne opet u nekom periodu posle... Bas prijatno jutro :)
 
Slike preuzete sa neta,jucerasnje nevreme u Ivanjici.
90df7e8f31a353b2cec87cec422a9209.jpg
625b00dd881d09a38df7229c67c6143d.jpg
21d51047931fc8f9f43d8c9ccfcd079c.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
9l nocas. Sa onih 7l od juce pre podne je ukupno 16l.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Kod kolege Marka u Conoplji 27L a kod mene u Obziru ni 10km vazdusnom linijom ukupno 8.5L... Vise srece drugi put.
 
Navlace se neki oblaci sa severa-severoistoka i pojacao je vetar fino... Bice iznenadjenje ako dodje kisa iz tog pravca.
 
Od najavljenog potopa za danas samo porosilo 2-3 puta toliko da ne moze da se izmeri.
Stvarno ovi modeli ozbiljno baguju...
 
Brankovicu jel bilo nesto u ovoj turi popodnevnoj? Ja pitao moje roditelje i kazu da je iz dva puta sipala ko da je neko otvorio hidrant. Puni oluci isli. Bas se dooobro ispadala. Videcemo sta ce sve biti u ovoj nedelji pa sve do 1 avgusta. Samo da ne bude nekog kijameta a ona neka pada. I dace Bog da i kod tebe izruci bar 50 l.
 
Brankovicu jel bilo nesto u ovoj turi popodnevnoj? Ja pitao moje roditelje i kazu da je iz dva puta sipala ko da je neko otvorio hidrant. Puni oluci isli. Bas se dooobro ispadala. Videcemo sta ce sve biti u ovoj nedelji pa sve do 1 avgusta. Samo da ne bude nekog kijameta a ona neka pada. I dace Bog da i kod tebe izruci bar 50 l.

Evo sad sam dosao iz tvog kraja,tamo je kisa padala bas kako tvoji kažu. Vratio se kuci,kod nas nista.
Inace,danas popodne iz tri puta je palo 4-5 litara. Nikako mi nije jasno kako nas ovako zaobilazi kisa ove godine...
 
Poslednja izmena:
Brankovicu i meni nije jasno da kod mene uvek bude. Jer i mene je ranijih godina uvek obilazila. Ili odvuce elektrana i sava ili na drugu stranu kolubara. A ja dobijem jedino ako je opsta kisa i kad je svi imaju. Evo gledam i ovde u Dudovima je vise suvo nego mokro. Dakle oblak je isao iz pravca V. Polja pa preko mog kraja i presao preko Mislodjina i Drazevca. Tamo je bio bas bas crn oblak i koliko je padala kisa nista se nije videlo.nadam se opet da ce ove nedelje biti kise i u tvom kraju odnosno gde god da su ti njive.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh