Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od marta meseca do 15 juna, palo je svega 18 litara, a od 15 juna do danas, 136 litara! Jako losa rasporedjenost. Ukupno 154 litara.
 
Kad se okisa jesen biće njaka...a i zaboravili smo kako je to kad dva traktora od 70 do 90ks vuku pola zmajevke..
 
Kod mene noća 0 l. Ostaje najava za petak subotu da će biti prave kiše. Čekamo da vidimo šta će se stvarno desiti. Da li se ove najave polako kako se približavaju periodu brišu ili ostaju i dalje iste. Što se mene lično tiče slobodno može da pada. Mada zbog ljudi koji nisu skinuli pšenice i ne mora. Ali neka ostanu temp na ovom nivou i bez one vreline.
 
Ovako je to kod mene bilo prošli mjesec

10i751f.jpg
 
Vidim da dosta nas ima iste zakljucke: Koliko god da nam je palo, nije nam dovoljno. To samo pokazuje koliko nam je vlage falilo.
 
Ovdje juce 30 stepeni a jutros kisa....prohladno.Ja juce dovezo neku zob sto je kisla 5 dana a po komsiluku zgrnute u otkose i tek pokosene ima sigurno 10 hektar.
 
Ajde Kimi neka se javi i kaže kako izgledaju njegovi modeli za predstojeći vikend. Gde god sam gledao svi daju najavu za pad temp i za lepu kišu ceo dan u subotu. Ali zato kad nam Kimi to pokaže slikovito onda (bar ja) imamo tačno kako će biti u kom delu ove zemlje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh