Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pola atara je pokislo, pola nije. Lutrija.
 
slike.php
[/URL] [/IMG]
Ko je u pravu?
 
Sto se mog kraja tice neka bude samo ispod 30C par dana da mi se lepo oplodi kukuruz,a kisa neka padne tamo gde treba
 
Pravo iznenadjenje. Kako su najavljivali prvo pakao do kraja meseca posle obilne padavine a po iskustvu znamo da obicno promase ovog puta su pogodili. Do pre par dana je situacija bila ocajna, u zadnjih 48 sati je palo sve zavisi od lokaliteta od 40 do 60l sto nas vratilo u zivot. Kukanje kao agrotehnicka mera se izgleda isplatilo. Prvo poluvreme cemo nekako zavrsiti golom pred kraj, videcemo za drugo u julu i avgustu.
Zao mi je samo onih ljudi koji su nagrabusili ovih dana.
 
Dok Vi ostali pišete o desetinama litara koje padnu kod Vas, u ovih par dana, "kišnog" vremena, kod mene, okolina od 20-tak,30-tak km u krug, litra-dve, i to je diskutabilno, nemam onu "skupu", "soficistiranu" spravu, u obliku čaše, koja se odaziva na "kišomer", pa da napišem precizne podatke...
I bolje nek' obilazi, kad vidim kako onako (lako) napravi karambol, kod kolega iz Sm. Palanke, Užica, Požege...
 
Kod nas 20l pre 2-3 dana i to je to , a pre toga 20 dana ranije 7-8l . U svakom slucaju bolje ista nego nista

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh