Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nisam ni rekao da je skupa, samo sam hteo da kažem kako lepa kiša pada ali da neznam koja je količina u pitanju.
 
Преко 70 литара за сат времена. Кажем преко јер нисам на време испразнио кишомер.
 
Mislim da ce sutra moci da se kosi kod nas. Nista od ove ture kako sam i najavio pre neki post kad su rekli da kukam. Naravno samo bez kukanja :ppozdrav:
 
Evo i ovde pada,vidi se u daljini da ne hvata ceo atar,ali dobar deo ce dobiti lepu kisu,ako ne stane uskoro...
Edit:Sad pada svudge,samo smesno od 2 radara sto sad gledam,jedan ne pokazuje skoro nikakvu oblacnost za ovaj predeo,a drugi tek nesto malo ....
 
Poslednja izmena:
Od proslog petka oko 100 l kod mene. evo i sad iz skoro nikakvog oblaka preko 20 min je pljustala bez ijednog groma. Ljudi ne mogu da ovrsu jecam a i psenici ne godi, preterala je stvarno.
 
Lepa tiha kiša danas
390c56cdce5fc2156b13106ba9a75b53.jpg


Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Преко 70 литара за сат времена. Кажем преко јер нисам на време испразнио кишомер.

Kod mene na drugom kraju sela 26lit a ka Srbobranu verujem da nije ni padala, kako sam pratio oblake otprilike pola atara pokislo pola nije i to je verovatno nejednako, selo i preko kanala nijedna kiša nije obišla.
 
Ovaj kraj par dana za redom neke kise,bas prolazio danas pored 2 njve(pored samog puta su),sve to lepo mokro i plus cale i ja bas na te njive rasturali pilicnjak...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh