Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vjerovatno će država i lokalna zaj. da nadoknadi bar dio štete , ako može da te utješi jer ovo je baš ekstremno bilo . Važno je da komisija , koja bilo izadje obavezno , i da ostane nekakav papir .

Na zalost dobice sipak!
Isto kao mi 2016-te kada je led prosao kroz atar i steta je bila 100%.
pisalo se o tome ovde.....
Sve sto smo dobili je bio uvecan porez......
 
Na zalost dobice sipak!
Isto kao mi 2016-te kada je led prosao kroz atar i steta je bila 100%.
pisalo se o tome ovde.....
Sve sto smo dobili je bio uvecan porez......
Mozda bi mogli mi da posaljemo seme ili nekakvu pomoc pa ako nije kasno neke njive da preseju,mislim da nevredi cekati da drzava pomogne jer je do sad pokazala da je slepa za nase probleme
 
Gledacemo ako moze nesto da se uradi

- - - - - - - - - -


Bas tako, srecom pa sada ima ta tehnika.
Mng gadan osecaj, ne daj boze nikom.
presej suncokret nekim ranim kukuruzom ako imas snage i volje. direktno samo smaknes redove. ako bude kise ima nade. pre dve godine mi smo nastradali tako i 26jun posejao kukuruz. i izvukao 4t po kj. brali ga u klipu 21 novembra.

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Od koje Backe, gde ti to vidis. Ovde u jugozapadnoj Backoj sunce sija, ne bas stalno, ali dovoljno da bude sparina.
 
Palo 40litara za sat i po vremena.I to ne svuda.U njivama lezi voda.U zadnja 24h 58 litara kod mene zabelezeno.
 
Kod nas u zadnja 24h palo 4 litre... Otišao prijatelj da vidi ječam pa će javiti da idemo da radimo, danas ceo dan vetar a od podne i sunce sija...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja nemam onu sofisticiranu spravu što meri količinu vode iz atmosfere ali kod mene lepo pada nadam se da će neko napisati količinu vode po kvadratnom metru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh