Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas pre podne oko 12lit i izgleda da je ovaj put atar bolje pokisao od sela ali će vidimo, sad nešto pomalo pada.
 
Jbg ja sam kopnena zivotinja a za garavu ako sam dobro razumeo da me pitas ko mi je garav u familiji ? Pa nije mi niko ali sve je pocelo kad je clan Mucobieno napisao da je bio kod gare posle cega je palo ni manje ni vise nego 50 l kise ,ja sam samo prepiso recept i uspelo

Pogrešno si razumio prijatelju. Rekoh samo da si trebao izabrati neku manje garavu za ritual prizivanja kiše kad je tako rizično da dođe do poplave. :osmeh:
 
Banatsko karadjordjevo 21,5l nad selom, delovi atara prema itebeju, begejcima ni kapi..ko je iz Karadjordjeva djulamajor, ivamajor, itebejski, rit, fabrika nista..
 
U selu koje je vazdusno od mene nekih 10km, rece mi drug da se nije videlo od jake kise. Kod mene nista palo nije. Grad Kragujevac je dobio slabu kisicu nekih minut, dva tj nista.
 
Pogrešno si razumio prijatelju. Rekoh samo da si trebao izabrati neku manje garavu za ritual prizivanja kiše kad je tako rizično da dođe do poplave. :osmeh:
Nema jeda ni da si pitao:ppozdrav:Mora sto garavija inace se nevazi .Nece valda poplava to se komsija malo sali

- - - - - - - - - -

O braco moja . Sto prije niste rekli. Namazo zenu grafitnom masti po licu i zamoto joj sarenu maramu . Evo sve pliva.

Si vido?Nisu stari bili ludi kad su govorili da posle gare 7 god srece:haha:
 
Od sinoć do sada 15l okruglo,lepa mirna.
Zajljučak da je Pero dobro kukao,sad kad se pridruži Deni 89,Ćipu 84 i ja svaih 15 dana ima da dobijemo 50 l:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh