Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno ce biti Level 2 ili 3. Odavno modeli nisu bili ovako slozni.Opasna stvar je sto ce veci deo zemlje biti pogodjen(mozda) zestokom olujom. Opet, nista tu vise nije sigurno jer da je bilo zestoke ispale bilo je. Neka padne 100ml kise bez grada i to je dosta.
 
Napolju je kuku lele po pitanju vrucine,kako je samo biljkama ceo dan na suncu ....Nadamo se sutra nekoj kisi,valjda nece iako je jos uvek dan ranije ,da opadnu sanse za padavine na nulu maltene za sutra.
 
3 od 4 modela nam crtaju zuto i crveno za sutra poslepodne-uvece ,crveno u ovom slucaju ne vuce na srecu.
 
Juna 2014. moje selo je zakačio tornado koji se formirao iznad Jabučja kod Lajkovca i išao do Misače i Ranilovića kod Arandjelovca.
Pojas kojim se kretao bio je širine oko 200 metara. Prešao je i preko mog domaćinstva. Nosio krovove, ograde, čupao stabla, bilo je i porušenih kuća. Bilo ne ponovilo se.

Zato sad kad čitam ove najave za sutra nije mi baš svejedno.
Kiše treba kao nikad, samo da nam prodje bez nevremena i nepogoda.
 
Juna 2014. moje selo je zakačio tornado koji se formirao iznad Jabučja kod Lajkovca i išao do Misače i Ranilovića kod Arandjelovca.
Pojas kojim se kretao bio je širine oko 200 metara. Prešao je i preko mog domaćinstva. Nosio krovove, ograde, čupao stabla, bilo je i porušenih kuća. Bilo ne ponovilo se.

Zato sad kad čitam ove najave za sutra nije mi baš svejedno.
Kiše treba kao nikad, samo da nam prodje bez nevremena i nepogoda.

tog juna sam sest dana godisnjeg odmora proveo popravljajuci krovove u selu...Misaci
 
Nista od tog nece biti po starom dobrom scenariju. Kako se sve priblizava tako se sve hladi, odjednom. Bas zanimljivo da je uvek ovde najtoplije i najsusnije. Mi ko da smo na "rancu ukletih".
 
Diklofen ti ocito imas neki problem pa ti se prividjaju neke stvari.
Eto samo objasni kako ja to kukam ?
Koja to rec, recenenica poziva na kukanje pa da je vise ne koristim da bi ti bio zadovoljan, to jest da se tebi ne cini kao da je kukanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh