Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ovo nije potop onda ne znam šta je,grmelo i sevalo sklopka dva puta izbacivala,srećom bez leda,iz ove poslednje ture ravno 20 litara,sve ukupno 37 litara, u nekim delovima atara čini mi se i više.:kisa:


 
A da se pofalim kod nas ukupno sa sinoc 54 l pljuscine.
Nekidan kada je palo 11 l ja u apoteci gde radim iz sege naspem iz vodovoda kisomer do vrha i par nasih koperanata se upecalo na foru.Naravno fora je bila brzo provaljena ali sada je uslov da se za ovu kisu koju sam licno ja prognozirao ispeku janje na raznju da ga smazemo i za sledecu kisu da ako im treba da se kod mene obrate da ja naspem kisomer:haha::haha:
 
Padala rano jutros ,mozda litra ili tako nesto ,evo ljudi rade ,sve suvo napolju.Menjaju prognozu iz sata u sat,svi sajtovi.
 
Te što rade vremenske prognoze treba sve raspustiti i poslati ih kući. U 2018.godini da oni nemaju blage veze oko prognoze to je sramota. Bolju prognozu su imali pre 20 godina kada nisu imali ni deo današnje tehnologije. O čemu se tu radi nije mi baš jasno.
 
Kod nas vec nedeljama ravno 0,000...sad nesto po koja kap promice,a valjalo bi je-atar je kao barut.
 
Svaka cast na litrazama, bar nekom neka rodi.
Evo cim sam zakukao 5l u kisomer. Stvarno nisam verovao da to pali ovako na forumu!
mi u Somboru nikad nekukamo a ima i previse padavina,znaci mozda trebate prekinuti kuknjavu :osmeh:

- - - - - - - - - -

Te što rade vremenske prognoze treba sve raspustiti i poslati ih kući. U 2018.godini da oni nemaju blage veze oko prognoze to je sramota. Bolju prognozu su imali pre 20 godina kada nisu imali ni deo današnje tehnologije. O čemu se tu radi nije mi baš jasno.
kod nas su sve pogodili :ppozdrav:
 
I ovde 0 k'o kuća. Duvalo, sevalo svuda u krug, bilo oblacno, doneo od negde vetar par kapi i to je TO... Ajd' da vidimo tu famoznu subotu danas sta ce kome doneti...
 
U Padini za sada 0 litara. Katastrofa se nazire :)
Sve mi ovo mireše da će ova godina biti ista kao i prošla
 
Kod nas 4 litre svega... I dalje oblačno bez padavina. Čekamo dalje...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nocas 11lit uz jak vetar i malo grada , jutros oko 7h jos 9lit uz sitan grad koji je pobeleo po travi ,nije napravio neku stetu jer je bio velicine zrna graska.
 
Na sumeteo izasli sa podatkom 40,4 L
Padala je nocas dosta tiho s obzirom da grmljavinu i tokom pre podneva u vise navrata
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh