Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimiii treba nam prognoza za Vrsac tokom vikenda, sta nas ocekuje???

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
S obzirom koliko su mali oblaci mislim da niko nema prezicnu prognozu, kako koga us.r.
 
Изнад Чалме пре 25 мин небо се смрчило са свих страна.матори каже биће свега..грмело и на крају ништа, ко да је неко рекао е немож' ту да падне...
 
Za Vrsac i ja vidim neku ozbiljnu oblacnost na ovaj WindyTY za vikend...Po meni ovih 4 dana su predaleko ,cek tamo dan pred ,tad je najsigurnije sta ce biti ,donekle.
 
Овде је мала до умјерена суша. У граду мала, а код мене на селу умјерена до озбиљна. У недељу сам ископа једну кајсију и све суво до 30 цм. И у башти гдје се редовно окопава мрка капа.
 
Април топао и без кише, мај око 70 литара, а јуни без кише и преко 30 степени. У граду су била два пљуска па је нагурало преко 100 литара.
 
Prelistaj te meteoforum, GFS ukinuo sve padavine.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
[QUOTE;1375360]Sunce sija zapara je ljuta, svaka biljka stoji zabrinuta...
I ovde totalno bolesno vreme. U toku noci t nija pala ispod 20 C sto bi trebalo da znaci da je tropska noc, ako se ne varam. Po biljkama se u stvari najvise i vidi kakvo ke vreme kad dodje tamo oko 15,16,17 h. Nije dobro ni najmanje.[/QUOTE]
Branko Radicevic-Sunce zeze zapara je ljuta
to je jedna od onih sto se porucuju kad se dobro umorimo,tamo negde posle 4 izjutra :osmeh:
godine i godine vezbe su potrebne za takvo znanje iz nase muzike,zao mi sto sam propustio dogadjaj u Vrscu :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

[QUOTE;1375360]Sunce sija zapara je ljuta, svaka biljka stoji zabrinuta...
I ovde totalno bolesno vreme. U toku noci t nija pala ispod 20 C sto bi trebalo da znaci da je tropska noc, ako se ne varam. Po biljkama se u stvari najvise i vidi kakvo ke vreme kad dodje tamo oko 15,16,17 h. Nije dobro ni najmanje.[/QUOTE]


Branko Radicevic-Sunce zeze zapara je ljuta
to je jedna od onih sto se porucuju kad se dobro umorimo,tamo negde posle 4 izjutra :osmeh:
godine i godine vezbe su potrebne za takvo znanje iz nase muzike,zao mi sto sam propustio dogadjaj u Vrscu :ppozdrav:
 
Al zato u Prigrevici nateze ko gladnom srati..pocne pa stane pa opet i nadam se da cemo nakapati 3 l po kvm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh