Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi smo od setvedobili jedva nekih 30l kise,okolina Kragujevca cak i manje mislim,tako da trenutno gorih od nas mislim da nema
 
Ja upravo završio sa špartanjem, prašine koliko hoćeš. Vidim na severu oblake, a i čuje se grmljavina u daljini. Valjda će dati Bog i nama koju litru ovih dana...
 
Srem i Zrenjanin zamenjuju proslogodisnji Sombor. Ni jedan oblak ih ne zaobidje. Ovo je samo konstatacija da ne bude da imam nesto protiv.
Juzni Banat par kapi samo, dovoljno da te rastera sa, prskanja.

Jako je nejednako padala. Negde je bilo i 15 l, negde 5l, kako je išla prema vama tako je slabila.
 
Namestala se celo jutro ali pade samo nekoliko kapi ,istocno od mene istresla se dobro ,sad sija sunce i neponosljiva zapara.
 
U selu u mom dvoristu 15 litara u kisometru a kod mog burazera 2 km severoistocno od mene 25 litara. Zakasnila je al ipak joj hvala.
 
20180602_115423.jpg
Vidim opet ces nam drzati predavanje kako mi ostali ne umemo da radimo i kako ne umemo da primenimo adekvatnu agrotehniku.
 
Ovo je forum,mogu da pisem i bez icijeg pitanja.

Isto tako mogu i ja da pišem sta hoću. Nikog ne vređam niti provociram kao ti.

- - - - - - - - - -

Srem i Zrenjanin zamenjuju proslogodisnji Sombor. Ni jedan oblak ih ne zaobidje. Ovo je samo konstatacija da ne bude da imam nesto protiv.
Juzni Banat par kapi samo, dovoljno da te rastera sa, prskanja.

Dobili smo skoro novog popa mozda je zato tako:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh