Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Necu da pisem po 10ti put. Ima nekoliko stranica u nazad.
 
U Siriji je, pre nego što je počelo sranje sa pobunama, nekoliko godina za redom bila suša.... mislite o tome....
 
Nas nece sjebati nedostatak padavina vec ova jebena kosava. Psenica bas trpe za kisom, za kukuruze ce sledece nedelje biti taman na vreme ako padne.
Drugar mi je u Austriji u mestu Tulln blizu Beca, kaze nisu ni tamo najbolje prosli zadnja 2 meseca sa kisom.
 
Ima neke nade. I RHMZ povecao sansu i okrenuo na kisovit vikend, a gfs pokazuje oko 70 litara do srede. Pola neka bude, puna kapa.
 
Baš je pripeklo pošteno.Nisam bio u atar ali mislim da će se kukuruzi "ukaktusiti".Ovo se odnosi na atare koji nisu kisli .
 
Ovaj ajt,ne znam ko ga lobirao ovde na forum ,ali jako optimističan,tj. kad te vata depra zbog suše samo pogledaš u nj i vraća ti se radost u organizam.
taj stalno neku kišu prognozira,na početku prošlog kišnog talasa za moj kraj davao 90l ,na kraju smo dobili kaku.
https://freemeteo.rs/vreme/mali-beo.../?gid=3195738&language=serbian&country=serbia

- - - - - - - - - -

Evo da ispratimo ko je tačniji
slike.php
[/URL] [/IMG]
 
Poslednja izmena:
Fremeteo koristi podatke od GFS ,tj onog sajta čiji sam meteogram postavio.Ako gledaš fremeteo a vidim da gledaš, automatski pratiš i taj lobiran sajt . :ppozdrav:
 
Ajd mani se to se nikad ne zna,može da padne niotkuda, i ne oslanjati se previše u te prognoze. Ta slika se iz minuta u minut drastično menja,zato samo pozitiva.:bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh