Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda nista od te kise, mozda sutra!?
Slecede su vikend kise, sledeci - izgleda corak, pa onaj tamo valjda nece promasiti...
 
Ja bi voleo da mi neko objasni po kom principu je centralna srbija crna rupa sto se padavina tice.... znaci promasuje nas non stop,i kad pokisnemo to su retko prek 15l
 
Kod mene nije palo vise od 8 l. A jos pamtim onu najavu: sacekajte 10ak dana, bice kise oko prvog maja...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ja bi voleo da mi neko objasni po kom principu je centralna srbija crna rupa sto se padavina tice.... znaci promasuje nas non stop,i kad pokisnemo to su retko prek 15l

Kod mene u maju 22 litra.
Nemam podatke iz dalje proslosti, ali verujem da je jedan od najsuvljih u istoriji.

Prognozu vise i ne gledam, zadnjih 4 dana yr.no davao pljuskove, ni kap kise nije pala.
 
Ovde samo ono što je početkom meseca palo i to je to... Pdala je po 5km istočno i zapadno od mene, ako nije dovoljno veliki oblak sa jedne strane ga odluče Sava, a sa druge Dunav :/
 
Kakav oblak, duvao vetar a kisu nismo dobili
VSC9wLJ.jpg
 
Da si bio ispod ovog oblaka, dobio bi je sigurno. Bas dobra slika/aparat koji je slikao.

Kimi, vidim da su prognoze najavile kisu za petak i subotu kod mene. Yr.no najavljuje 25mm, free meteo 25mm, GFS najavljuje 30mm, w2u takodje najavljuje kisu, kao i RHMZ.
Svi su izgledi da ce pasti. Sta ti mislis?
 
Poslednja izmena:
Kimiii cujem da ce ova nedelja biti tropska jel istina? Mozes mi reci do koje temperature maximalne ce biti u Vrscu? Jel ce preci preko 31c ove nedelje?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da. Svi najavljuju za petak i vikend kišu i to doooobre padavine. A kako se taj trenutak bude približava prognoze će biti sve manje i manje. Zato da će ove nedelje da bude 30 i više to pogađaju. Valjda će pogoditi i tu kišu za vikend.
 
Ide nešto oblaka iz Rumunije, garant će opet da se raziđe čim pređe granicu.

Slika je pozajmljena:

kce6w6.png
 
Da li ce biti moguce da nas ova promasi u juznom Banatu?!
7e00b6b5e48c4a7c13cb779e24f4171e.jpg


Sent from my T1 7.0 using Tapatalk

Skoro ni jedna pognoza ne vidi kisu u narednih sati za moj kraj a ja se nadam da ce se ovoga puta grdno zaje.ati!:osmeh:
 
Peet, pa pazi, po nekim meteo-stanicama, u VŠ i BC pada kisa... Npr. za Belu Crkvu stoji najava za kisu do pola 9 veceras, za VŠ nemam info iz nekog razloga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh