Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li neko iz Bijeljine i okoline online da javi šta se dešava dole, evo gledam oblake i izgleda kao smak svijeta da je kod njih, tako jako grmi da se prozori tresu a radarska slika pokazuje najcrnje što može.
Zivi smo, 15 minuta blesavo jake kise sa malo leda.

- - - - - - - - - -

Cuo sam da Amajlije tuce led,sad zvao prijatelja.
Kod mene malo nesto leda, mada je krenuo krupan, ali ja sam od tvog prijatelja 2 kilometra vazdusno.

- - - - - - - - - -

Sada sam doznao kolicinu, za 15 minuta 15 litara.
 
Zivi smo, 15 minuta blesavo jake kise sa malo leda.

- - - - - - - - - -


Kod mene malo nesto leda, mada je krenuo krupan, ali ja sam od tvog prijatelja 2 kilometra vazdusno.

- - - - - - - - - -

Sada sam doznao kolicinu, za 15 minuta 15 litara.
Dobro ste onda prosli,stvarno je strasno izgledalo.Drago mi je da nije bilo leda,to je najvaznije.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
ixgmyb.jpg
[/IMG]
256qkir.jpg
[/IMG]Ovako je bilo prema Mladenovcu i krenuo oblak za Arandjelovac,pocela pijavica da se spusta,bio u soku
 
Lepe padavine skoro svima, sad videcemo sledece nedelje obecava opet, utorak na sredu i sreda vece, valjda cemo onda dobiti vise kise... kukacemo u ponedeljak :)

Meteorolog pokusaj II

Kao sto napisah ovog puta vise padavine Banatu i severnom delu Backe. Ali i jugozapadno od BG, dijagonalno do CG.
Sto se tice nas i srednjeg Banata ocekuju se lepe padavine, A u jednom momentu i mali potop... Bas na delu od Ki ka ZR...
Dok ce severni deo zemlje oko SU dobiti u vise navrata potope i to prave. preko 10cm kise...( htedoh napisati 20cm, ali mi to nesto mnogo)...
Dobro ce pasti i na potesu od Tise istocno, od Srbobrana Juzno ( ne hvata Srbobran), autoput zapadno i severno dobrih 100km i u Madjarskoj. Bice u celoj Vojvodini, od pon. pa u utorak krece ono momacki, noc na sredu i sreda, ali i u cetvrtak se nece dati...
SU sa okolinom drzite se, ko ne zna da priva ne se spremi i Topola, a i mi ostali.... Srecno nam bilo svima.
 
Meteorolog pokusaj II

Kao sto napisah ovog puta vise padavine Banatu i severnom delu Backe. Ali i jugozapadno od BG, dijagonalno do CG.
Sto se tice nas i srednjeg Banata ocekuju se lepe padavine, A u jednom momentu i mali potop... Bas na delu od Ki ka ZR...
Dok ce severni deo zemlje oko SU dobiti u vise navrata potope i to prave. preko 10cm kise...( htedoh napisati 20cm, ali mi to nesto mnogo)...
Dobro ce pasti i na potesu od Tise istocno, od Srbobrana Juzno ( ne hvata Srbobran), autoput zapadno i severno dobrih 100km i u Madjarskoj. Bice u celoj Vojvodini, od pon. pa u utorak krece ono momacki, noc na sredu i sreda, ali i u cetvrtak se nece dati...
SU sa okolinom drzite se, ko ne zna da priva ne se spremi i Topola, a i mi ostali.... Srecno nam bilo svima.
Znaci,opet ce padati u Somboru?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh