Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Selo kajtasovo juzni banat
fb7f00fce05294d8f6144e01fb1afc83.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Duva vetar kao lud,dosao sam pre pola sata iz Ns, iz Lazareva se videla ova oluja kod nas tj videla se grmljavina.Sad pocelo da grmi
 
Da covek ne poveruje kako ovakj u....i Temerin kisa promasuje vec 2 meseca.Crna rupa juzno Backog okruga,kao ukleti.Sve se razbija pre nas i ode levo ili desno.Ubuduce da mi raznorazni meteo sajtovi sada kazu da je maj mesec ni to im ne bi verovao.Eto koliko im verujem.Svu svoju tehnologiju mogu da okace macku o rep.
 
Da covek ne poveruje kako ovakj u....i Temerin kisa promasuje vec 2 meseca.Crna rupa juzno Backog okruga,kao ukleti.
Ali zato imas kvalitet zemlje za koju bi 3/4 Srbije ubilo. Za mesec dana tek kisa da ti padne, veci bi ti prinosi bili nego nekom muceniku juzno od Save i Dunava, ko je redovno dobijao padavine. Misli pozitivno :ppozdrav: (moramo malo da se i nasalimo na ove teske dane. Ja sada prodajem hemiju koju sam unapred kupio, jer vise ne mogu da je koristim zbog nejednakog nicanja zbog suse, jbg.)
 
Imam jednu njivu 6h izmedju Cuprije i Paracin sejan kukuruz i niklo nekih 40posto suva zemlja juce kisa pala isipala u Cupriju danas obisao njivu bukvalno do moje njive palo 2 metra dalje ovamo ni kap nemogu da verujem koji sam maler
 
Kod nas slabo pre desetak dana nakisao mali deo atara i u selu , ostatak suvo ko barut.Ima jos dosta neposejanog u polju, nastavi li kao do sad nece se ni posejati

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh