Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lose si cuo, u PN jedva koja kap, brisace nisam morao da palim.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Sve zavisi koji deo. Kod hale mi kaze drugar palo za 2-3l mozda ima bara. Izgleda da po nekim delovima polja samo pokupila prasinu
 
Opasno je zapadno od Kragujevca po radaru... Moze biti svasta, ako ima nekog blizu neka javi kako je.. Nadam se da bude samo kisa, nikome ne trebaju jaka nevremena...

Screenshot_3.png
 
Posle subote i onog nevremena sa obilnon kišom,danas opet dobra kiša u nekoliko navrata... Sada se smirila i pada laganim tempom..u zadnji čas smo se izvukli..

Sent from my C6603 using Tapatalk
 
Kod mene upravo ide smak svijeta, onako strašan oblak ne pamtim da sam vidio, grmi i tutnji, zemlja se trese. Kako vidim po radaru, bukvalno centar oluje ide pravo prema nama.
 
Evo protutnjala je glavnina oluje,bas nenormalna kisa uz veoma jak vjetar,nekim cudom bez leda a kapi su bile baas krupne,kada su pocele da tuku smrklo mi se pred ocima.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
07.05.2018 (34l po m2)
10.05.2018 (8l po m2)
14.05.2018,tj danas palo sigurno preko 25l,sve pliva,bas jak pljusak koji je padao vise od sat vremena uz jaku grmljavinu bez grada. Prezadovoljan kolicinom padavina, za sada je dovoljno,na redu je Jun. :)
 
U Konaticama palo 16l, popraviće malo situaciju ali slabo je to koliko fali vlage u površinskom sloju. Valjda će biti još koji litar od ovih padavina.
 
Jos se ceka, prethodnih par dana zbir je 50tak kapi koje su kupile prasinu. Cekamo sutra uvece valjda ce pasti nesto. Od ocaja poceo da gledam i prognozu na rts-u

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh