Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar pljusak, oko 10+ litara
ef4d4dab4299116b034a44456ea2c88d.jpg
 
1Л и то је то...Понадао сам се када сам видео у даљини како полива тамо у Кукујевцима и како се исти талас приближава Чалми. Међутим док је стигао до нас нестао је тај талас и пало је свега 1л....

- - - - - - - - - -

Auuu lepo...vidim da je na zapadu nakundačeno opasno a nikako da dune neki vetrić da dobaci i do nas.

Немаш секирације браћала атар до Чалманског је покисао одлично, када сам око 2 сата ишао до села. Буквално до табановца је фина киша пала, а од њега према Чалми само покупило прашину.....
 
1Л и то је то...Понадао сам се када сам видео у даљини како полива тамо у Кукујевцима и како се исти талас приближава Чалми. Међутим док је стигао до нас нестао је тај талас и пало је свега 1л....

- - - - - - - - - -



Немаш секирације браћала атар до Чалманског је покисао одлично, када сам око 2 сата ишао до села. Буквално до табановца је фина киша пала, а од њега према Чалми само покупило прашину.....
Da,čuo sam,konačan bilans 5l.:osmeh:
 
Evo za utorak UPOZORENJE za citavu VOjvodinu za lokalne nepogode,najkriticniji je tu oko sombora prema madjarskoj.
 
Jos nista,produbljuju kanal kraj njive,njivu do kanala razdvaja jako uzan put,kao sto se vidi na trecoj slici,a meni na 560 ne valjaju kocnice,moze da bude zeznuto,mala greska i odoh u kanal.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh