Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prskaj kolega slobodno znas da "to june nas nece da mune"!

Meni pokvarila prskanje,nit pada nit ne pada!

I meni je pokvarila prskanje, zadnji prohod druge ture (za svaku prskalicu se vraćam kući da je punim jer nemam nikog da mi vuče vodu) i uhvati me mali pljuščić, onaj najmanji što je kadar samo da pokvasi beton. E tu sam ispizdio i nisam hteo da stanem već sam isterao tih zadnjih 500m po toj kišici. Sad gledam, isčistio se radar ali neću više da idem dok ne vidim sunčano vreme. :osmeh:
 
Kod nas od ujutru 15L i jos pada,nadam se da ce barem jos 10L,
Paore kakvo je stanje kod vas?
 
Kod nas od ujutru 15L i jos pada,nadam se da ce barem jos 10L,
Paore kakvo je stanje kod vas?

Jutros(ke) poranim ja u 4 da oprskam neku soju. Oprskam dve prskalice i prekinem. Reko bolje da se ja vratim sutra, a parcela pod Paragama, nego da mi propadne 'emija. I bi tako, palo oko 15 l. Padala 2 sata raznim intezitetom.
 
Одлична биланс за Чалму толко је пало кише да је немогуће да се измери у кишомеру...није чиста 0, али је близу...од прскања можда и нешто буде предвече...
 
U vrscu sto duva vetar , naravno kise nema vec duugacak period, pre neki dan sam video kukuruz sa 4-5 lista koji je poceo da uvija lisce, ne valja nikako, a tek zita sto podgorevaju
 
Poslednja izmena:
Ovo nam je leglo taman,ja sam sinoc do kasno prskao bas zbog ove najavljene kise... kad bi za 10dana ponovilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh