Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bGaLQyV.png

Ovaj oblak obecava ali nikako da preskoci moravu, putanja ga vodi bas u moj kraj to je mozda poslednja sansa za danas.
 
Crno nebo, grmljavina severnije od mene bio pljusak koji je trajao minut da nema prasine i to je to. I dalje grmi crni se nebo ali ode sve prema zapadu. Mozda su Jagodinci imali vise srece.
Pasce kad tad.
 
Koliko se da videti u selu Tomaševac je veselo sada... Biju gromovi na sve strane... A sa Rumunske strane dolazi jos oblacnosti... Sto kaze kolega mcbaycow videcemo sta ce biti od svega ovoga ujutru :)
 
Oblak iz Rumunije kod Rešice neće na Vršac, struja je sve više severoistočna i oblak beži južno.

Deluje da je problem u atmosferi prevaziđen, naglo je buknulo u srednjem Banatu nešto, bez pomoći planinskog terena. Takođe, malo južnije od Kikinde će stići još jedan sistem sa rumunskih Karpata.

Screen_shot_2018-05-06_at_6.09.34_PM.png
 
Pade dobra kisa, nekih dvadesetak minuta. Onaj oblak je bas preko levca prosao izgleda da ide kod Kimija.
 
Oblak iz Rumunije kod Rešice neće na Vršac, struja je sve više severoistočna i oblak beži južno.

Deluje da je problem u atmosferi prevaziđen, naglo je buknulo u srednjem Banatu nešto, bez pomoći planinskog terena. Takođe, malo južnije od Kikinde će stići još jedan sistem sa rumunskih Karpata.

Screen_shot_2018-05-06_at_6.09.34_PM.png
Sve ovo pada u vodu, druge sanse za padavine do sutra necemo imati?



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oblak iz Rumunije kod Rešice neće na Vršac, struja je sve više severoistočna i oblak beži južno.

Deluje da je problem u atmosferi prevaziđen, naglo je buknulo u srednjem Banatu nešto, bez pomoći planinskog terena. Takođe, malo južnije od Kikinde će stići još jedan sistem sa rumunskih Karpata.

Screen_shot_2018-05-06_at_6.09.34_PM.png
Kimi, ja koliko sam zapazio za ovih par godina koliko pratim vreme, nama kise iz rumunije nikad nije dosla. Samo oblaci i hladnije vreme.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh