Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smejali se vi onom mom drugaru prognosticaru, ali on sve pogodio. Lepo mi je rekao jos zimus da pozurim sa setvom jer nece moci u maju da se seje. Za sad je sve pogodio i ako i nadalje bude u pravu samo cu njegove prognoze slusati i prema njima planirati.
 
Zanimljivo, ali juce u isto ovo vreme, istom putanjom je presao front... Preko Velikog Gradista, pa dole istocno od Pozarevca i dalje ka jugu... :)

Mada vidim da grmi tamo severno od Kovina ka Bavaništu. Je l' ima stogod tamo ko je iz tih krajeva?

I iznad Čuruga se formira neki oblak po radaru :) Nadam se da ce kolege tamo dobiti neke padavine...
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo, ali juce u isto ovo vreme, istom putanjom je presao front... Preko Velikog Gradista, pa dole istocno od Pozarevca i dalje ka jugu... :)

Mada vidim da grmi tamo severno od Kovina ka Bavaništu. Je l' ima stogod tamo ko je iz tih krajeva?

I iznad Čuruga se formira neki oblak po radaru :) Nadam se da ce kolege tamo dobiti neke padavine...
U selu ni kap ,a prema kovinu se crni kasnije cu ici da vidim ,imam par njiva tamo.
 
Smejali se vi onom mom drugaru prognosticaru, ali on sve pogodio. Lepo mi je rekao jos zimus da pozurim sa setvom jer nece moci u maju da se seje. Za sad je sve pogodio i ako i nadalje bude u pravu samo cu njegove prognoze slusati i prema njima planirati.

Sta drugar predvidja za dalje?
 
Rekao je da ce biti hladnija ngodina nego prosla, ali ne i kisnija. Bice bliza prosecnoj nego susnoj, ali ni blizu neke dobre. Zima kaze da ce biti strasno hladna i sa puno snega. Kise ce biti jos i nekako do pola avgusta, a posle ce zasusiti do oktobra skoro. Uglavnom ne ocekujte puno od ove godine.
 
Bio je dobar pljusak u Smederevu i okolini ali je ipak kratko trajao... zemlja je suva 50 cm u dubinu....
 
Kako nas provociraju ovi oblaci pa to je strasno...

KIMIII moze li neka prognoza za nas jadne koji nismo dobili kisu da li ce je biti sad za vikend? Ili da prestajemo da se nadamo vise

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Rekao je da ce biti hladnija ngodina nego prosla, ali ne i kisnija. Bice bliza prosecnoj nego susnoj, ali ni blizu neke dobre. Zima kaze da ce biti strasno hladna i sa puno snega. Kise ce biti jos i nekako do pola avgusta, a posle ce zasusiti do oktobra skoro. Uglavnom ne ocekujte puno od ove godine.

::super:: upamtio pa cu bas ispratiti gore navedeno
 
Evo slike
d6346cd67bd262ce0945e84c9de57121.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako nas provociraju ovi oblaci pa to je strasno...

KIMIII moze li neka prognoza za nas jadne koji nismo dobili kisu da li ce je biti sad za vikend? Ili da prestajemo da se nadamo vise

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Maxo, bolje pitaj ovog paorovog ortaka jel moze da ti da prognozu za Vrsac.
Vidis da covek zna znanje.
 
Ma sejace se jos pogotovo mi sto nismo zavrsili i ovi sto su nikli na svaki korak... al to ce biti u junu.
 
U Smederevskoj Palanci 28 litara, dobitnici dana....
Sledeca sansa u cetvrtak, malo petak pa onda vikend... Ovo za vikend dobra sansa za celu zemlju pa sada izgleda kao vise za sever a pre toga veca za juzno od save i dunava... Ovo je moje predvidjanje zasnovano na mojim prorockim sposobnostima... :)
 
U Smederevskoj Palanci 28 litara, dobitnici dana....
Sledeca sansa u cetvrtak, malo petak pa onda vikend... Ovo za vikend dobra sansa za celu zemlju pa sada izgleda kao vise za sever a pre toga veca za juzno od save i dunava... Ovo je moje predvidjanje zasnovano na mojim prorockim sposobnostima... :)

Budes li pogodio proroce ima da te Sever slavi
 
To vam je Bart sa meteo foruma, onaj sto se stalno trudi da ispadne duhovit, ali mu bas nesto i ne polazi za rukom.
 
F.E.A.R salu na stranu, ovo da je predvidjanje sam napisao jer me nasmejalo sto sam procitao da neki prorok pogodio nesto, to tako izgleda sada nadamo se da se ostvari... Napisao sam otprilike da se vidi sta da se prati, ovo za cetvrtak bi trebalo da je sigurno...


Markonator sta cu pokusavam a ne ide mi, a mnogo mi znaci da budem duhovit na forumu, to je mnogo bitno u zivotu...
 
Konačan bilans silne kiše od sinoć, od 0,xy lit. pa do nekih 10 lit. u ataru, a u dvorištu kišomer kaže malo jače 4 lit.
Nije bog zna šta, ali je bar nešto, više sreće u idućem kolu.
 
Prigrevica u jednoj ulici 7 l u drugoj 5 a na ulazu u selo od Stapara 1 l po kvm.Kisni oblak povrsine 300 m kvadratnih.U ataru prema kanalu dtd pusing...
Valjda ce nam do nedelje nesto natociti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh