Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pero jaa kukam malo i na Valje da padne al nikako da preskoči kanal.Kaže mi drugar iz VS da je bilo i nevremena,nije poljoprivrednik pa ne mogu oceniti šta je "nevreme" za njegov pojam.
 
I kod nas je pljusnula pre pola sata ... još uvek pada ...nema ništa od posla ni danas ni sutra ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Stiže front sa severozapada...
Slikano pre sat vremena na letnjaku ispred Malih Radinaca....
Pogled prema Fruškoj Gori tj. na Sever...
Mene je promašilo, ode Dunavom, što bi se kazlo, kolege duž Dunava na Jug, i oni preko u Banatu, mogu kast'i je li se prosula onamo...
A kako je grmelo, a i sama pojava ovakve oblačnosti, sigurno jeee....

20180622_081935.jpg


Dragane, biće kiše, sviđalo se to nekome ili ne, izuzetan front stiže sa severozapada kao što rekoh....

screenshot_2018_06_22_at_09_34_15.jpg
 
Pero jaa kukam malo i na Valje da padne al nikako da preskoči kanal.Kaže mi drugar iz VS da je bilo i nevremena,nije poljoprivrednik pa ne mogu oceniti šta je "nevreme" za njegov pojam.
Bilo je nevreme, 2 sata je trajao pravi letnji pljusak.sigurno je palo 50lit.Jakee grmljavine su bile od 5 sati jutros pa do 7h i to sve grmljavine koje su tukle u selo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kod nje curi na sve strane.... čim joj naprave novu pesmu....ona se razuda pa se ponovo uda.....

U Smederevu pljusak... očekujemo da li će padati na ušću Morave u Dunav.... obilazi kiša taj deo više nego Kragujevac...
 
nas kisa samo poterala samo iz jednog dela atarA u drugi ...kosi se pun gas

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Evo je i kod nas,dobro nisam otisao na njivu,vratio bi se brzo kuci...Juce nas oterala takodje sa njiva.
Ovde hvata ceo atar kolko vidim sa terase ,tj ne vidim bas daleko sve kao magla od pljuska :p.
 
Jutros u bg u 8 dobar pljusak koji je trajao jedno 45min. A sad u 10h se namračilo kao da je veče i evo pada domaćinski. A kako najavljuju da ce skoro ceo dan padati biće da će rezerve da se dobro nakupe. Mada ovde u bg ne treba već kažem za okolinu Obrenovca.
 
Zelim kolegama kojima je kisa preko potrebna da dobiju lepu mirnu kisu i da im popravi stanje u ataru,nas slobodno ovaj talas neka zaobidje:ppozdrav:
 
Pero jaa kukam malo i na Valje da padne al nikako da preskoči kanal.Kaže mi drugar iz VS da je bilo i nevremena,nije poljoprivrednik pa ne mogu oceniti šta je "nevreme" za njegov pojam.
Bice je danas dovoljno svuda po atarima, ne znam sta li ce ta soja reci?:osmeh: A tek Draganov kukuruz:cvetic:samo sto je on kasno nesto krenuo sa kuknjavom. Treba da me vodite na pivo, ipak ja sam naj ranije krenuo kukati.
Evo Paorpaor od silne kuknjave toliko je kise dobio da mu je vec prekipela, plus onaj njegov prognozer malo se zajebo u prognozama!:osmeh::ppozdrav:
Oo, da, Maxu sam zaboravio i on spada u toj grupi gde mu je kisa dosla preko glave a do pre par dana nije vise mesta imao u pantalonama.:osmeh::ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh