Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajte samo polako i bez nervoze. Biće kiše od vikenda. Ne možda onoliko koliko treba ali daj barem da krene. A jutros čitam vest koju je objavila AccuWeather za predstojeću zimu. Balkansko poluostrvo će biti toplo i suvo. Francuska i Nemačka i ta regija sa obilnim kišama, Velika Britanija sa poplavama, Ukrajna,Poljska i taj deo baš velika zima. Ako su pogodili za ovo leto onda im treba verovati.
 
Ajte samo polako i bez nervoze. Biće kiše od vikenda. Ne možda onoliko koliko treba ali daj barem da krene. A jutros čitam vest koju je objavila AccuWeather za predstojeću zimu. Balkansko poluostrvo će biti toplo i suvo. Francuska i Nemačka i ta regija sa obilnim kišama, Velika Britanija sa poplavama, Ukrajna,Poljska i taj deo baš velika zima. Ako su pogodili za ovo leto onda im treba verovati.
Pojma nemaju sa zivotom, tacka!
Sta su pogodili za ovo leto, bas me zanima? Ako verujes takvima sto prognoziraju za narednih 3-4 meseci isto ti je kao i kad verujes onima sto gledaju u pasulj.
 
Ma kod nas je noćas palo nešto malo, ni beton nije bio mokar ali su stakla na kolima bila prljava kao da nisu prana 3 godine.
 
"smrdljiva"...... e moj prijatelju neko place i za tri kapi a ti pises smrdljiva
E moj druže neka pada ili nek se nosi u tri lepe,jer to ni za vraga nije,nek se skupi i nek padne na jedno mesto pošteno pa nek se neko ima čem i radovati ovo je dobro samo da se komuša ne može presovati ,a pustinja je i tu kod nas i vako nešto ne treba.
Malo da se raduju deca
 
Kod nas počela neka lepa pre dest minuta ,ako potraje biće super za nas koji smo posejali a bogami i povaljali pšenicu:cool::ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh