Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obožavam vrućine !!!!
I kada na TV-u vidim sneg ili se radi nešto o Zimi, o'ma' šaltam kanal !!!!!
Smrzao sam se ovih dana, radio sam napolju u nadnici, na vetru i mrazu, a danas i po vejavici !!!!
Mrzim sneg i hladnoću, umro bih kada bih morao u Sibir !!!!
Jedino volim kada dođe Zima, da prođe sezona klanja, i da odmaram malo, dugačka radna godina bila, a brzo nekako dođe Proleće, pa Jovo-nanovo !!!
 
Prigrevica temp -0.5 i pada za medalju.
Ako ovako nastavi ujutro laganih 20 cm.Po prognozi sutra celi dan pada pa bi se stvarno mogli nacistiti snega.Eto ne da ti odmarati ni zimi....
Oraci bi isto mogli malo odmarati barem ova kategorija do 80 ks..
 
Obožavam vrućine !!!!
I kada na TV-u vidim sneg ili se radi nešto o Zimi, o'ma' šaltam kanal !!!!!
Smrzao sam se ovih dana, radio sam napolju u nadnici, na vetru i mrazu, a danas i po vejavici !!!!
Mrzim sneg i hladnoću, umro bih kada bih morao u Sibir !!!!
Jedino volim kada dođe Zima, da prođe sezona klanja, i da odmaram malo, dugačka radna godina bila, a brzo nekako dođe Proleće, pa Jovo-nanovo !!!

Ja sam u Jakutski doziveo - 54 :osmeh: Al nije nesto toliko strasno jer nema vetra, kamion ne gasis nikako.Jos ti daju neki kombinezon ekstra topao, al padne ti zar od cigare i na tu rupicu se smrznes ko :osmeh:
 
Kod nas nema ni 5cm,dajte slike da vidimo i mi tu idilu

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
2rrotar.jpg


2rfc3o1.jpg
 
Lepo izlupetase ovi na rts-u ovih dana,najmanje padavina rekose u Vojvodini,a navodno u centralnoj svaki dan padavine,e pa da im kazem u Trsteniku 0cm sneznog pokrivaca??????
 
Aj sad lopatu u ruke...popijem kafu i odoh da isteram auto iz garaže...sva sreća samo što je garaža bogu iza nogu u dvorištu...
 
Očistio ćupriju i prolaz u dvorištu,taman napravio mesta za drugi koji evo veje uveliko.Juče okupali i istranžirali svinje pa nam je sada prava autentična slika u dvorištu.
 
Sombor je baš zabeleo.
Gledam s prozora, sve komšije već očistili dvorišta, samo kod mene sneg i naravno sad žena drobi da treba čistiti.
Pogled s terase
20181215-082623.jpg

20181215-082627.jpg
 
Prigrevica -0.8 pada sitan kao brašno na otvorenom sada izmereno 16 cm snega koji je pri zemlji mokar i gust.Da je bila smrznuta zemlja bez problema preko 20 cm.
Kao sto rekoh vec neda ti ni zimi odmarati ajd na lopatu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh