Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bice i u narednim godinama ok cena,posto su ga izgurale ostale kulture i u deficitu je...

Ta dices se bosti,ima vops da iscuri kad budes tocio.
 
Novo Selo zapadnomoravsko do sad 63l od jutros.

I još skoro toliko u naredna 3 dana ako je verovati EC-u.

Šta ti je kad okiši :osmeh:

Screenshot_2018-07-07-21-31-42.png
 
Polako s'placanje,ti vasi radari su za moje mesto pokazivali sinoc i danas 30+ litara,do sada je palo jedva 6 litara.
 
Kimiiii, da li se i u naredna tri dana može očekivati kiša u mom kraju, ili se padavine sele južnije?
 
Pada i dalje mogla bi malo i da odmori.

Mogla bi, ali neće.

Namestila se mlazulja na visini sa Atlantika/severnog Mora ka nama.

Ako još u recept dodamo nestabilnu atmosferu punu vlage, pa tu još i brda planine južno od Save i Dunava. Bombona !

Samo struji sa severa neometano, ne odmažu tu ni Alpi ni bilo šta. Kurc# malo afrika paprika i pakao. Ali neka, tako i treba !
 
Mora balans da se uspostavi, to što nije palo prošle, mora da nadoknadi ove godine, negde više a negde manje, šta je to par stotina kilometara ovamo, ili onamo :osmeh:
 
Pada i dalje mogla bi malo i da odmori.

Sta pada..ja i ti ko da nismo u istom gradu.Previse uvelicavas prijatelju.Treba kise jer smo je mi dobili bas malo u odnosu na druge.Svi po Vrbasu kukaju kako nas obilazi i da je ovo do sad ok ali nije dovoljno.Svi osim tebe.Citam tvoje postovi i krstim se.Sinoc napisa pada kisa kakvu jos nisi video.Neverovatno..pa koliko imas godina kad takav pljuscic od 10-15 minuta nisi jos video?
 
Sta pada..ja i ti ko da nismo u istom gradu.Previse uvelicavas prijatelju.Treba kise jer smo je mi dobili bas malo u odnosu na druge.Svi po Vrbasu kukaju kako nas obilazi i da je ovo do sad ok ali nije dovoljno.Svi osim tebe.Citam tvoje postovi i krstim se.Sinoc napisa pada kisa kakvu jos nisi video.Neverovatno..pa koliko imas godina kad takav pljuscic od 10-15 minuta nisi jos video?
Ajde izadji iz podruma ili misije rupe u kojoj ziviz 27 litara je palo na terenu oko moje kuce i to nisam ja merio vec zadruga Sava Kovacevic ja vise i ne merim eto mogu ti izvuci tacan bilans od njih za ceo mesec Jun koliko je palo po reonima posto oni strogo vode tu evidenciju.Ako 27litara kise u trajanju od pola sata nije nista ja stvarno ne znam kakva tebi kisa treba odnosno sta bi za tebe bilo kisa koja bi te zadovoljila?Mozda 100l za sat vremena?Evo ti samo jedno tu noc kada je palo kod mene palo 27l u gradu je palo 17l,a PPKlas prema Kulu 21l mene cak nista drugo i ne interesuje sem 8 i 1 reona tamo su mi njive za 7,4,5,2 i 3 reon bas me briga da ni kap tamo ne padne.Rekao sam da cu nositi foto aparat cisto da uslikam da bi bas ti video kaok to kisa izgleda jer u saksiji pod terasom kisu neces nikada ni videti nego zajasi ti biciklo pa idi do atara provozaj se i uslikaj i ti koju njivu mozda ti se i posreci da uslikas eto kisicu neku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh