Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je... ih u prognozu.... Najaljivali silnu kišurinu, a sada se predomislili. Bolje da nauče da gledaju u pasulj, više bi pogodili.
Juče i danas žurio da završim zagrtanje, a sada stručnjaci menjaju prognozu...Čast izuzetcima...
 
Je... ih u prognozu.... Najaljivali silnu kišurinu, a sada se predomislili. Bolje da nauče da gledaju u pasulj, više bi pogodili.
Juče i danas žurio da završim zagrtanje, a sada stručnjaci menjaju prognozu...Čast izuzetcima...

Tesla mnogo si kritican ipak meteorolozi ne proizvode vremenske prilike ili ne prilike nego ih samo tumace i prognoziraju nekad uspesno a nekad ne:ppozdrav:
 
Samo neka pada, uradiće se, osušiće se zemlja. Kako bi rekli stari "onaj ko je kvasi taj je i suši"... :ppozdrav: ...
Mnogo je veći problem onima koji je danima nisu dobili, jer sav rad može postati uzaludan.
Kod mene konačno pala, jak pljusak i za 10-ak minuta 12 litara u kišomeru. Zadovoljan sam, samo neka nije palo šta drugo, bilo je jake gmljavine.
 
Tesla mnogo si kritican ipak meteorolozi ne proizvode vremenske prilike ili ne prilike nego ih samo tumace i prognoziraju nekad uspesno a nekad ne:ppozdrav:
Problem je samo što u zadnje vreme sve neuspešnije tumeče vremenske prilike, mora da je i njih zaglupila politika :haha:.

- - - - - - - - - -

Kimi daje najkorektniju prognozu, kada vidi da nešto dolazi, on to i najavi, a ne kao ovi što gađaju, ovako, onako, pa onda pet puta proneme...
 
Čujem da je u Senti potop. Trenutno sam u Kikindi, smrklo se koliko je oblačno, samo što ne krene da pada.


Došao sam u Mokrin u pola 8 i bila je baš dobra kiša. Još uvek pada ali za nijansu slabije. Kanali na ulicama su skoro puni.
 
Poslednja izmena:
Kod nas pljušti! Po radaru je Jaroš bio u ljubičastom, mislim da su Tuk i Turija dobro prošli a da je deo atara prema Vrbasu ostao kratkih rukava.
 
Ovde je pljuštalo...
Grmelo, sevalo, duvao pojačan vetar, padao po neki sitan led, ali ništa dramatično...
Već prolazi, i odlazi prema NS...
Odokativno, palo desetak litara...
 
U Subotu, okolina Inđije, blizu Jarkovaca...
Pijavica, skoro pa se spustila do zemlje, međutim, nije, na svu sreću...
Ljukovo je dobilo po tamburi jedne godine od "pijavice" tj, mini tornada...

screenshot_2018_05_21_at_19_41_51.jpg
[/URL][/IMG]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh