Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekako na misice dobili 8l sinoc. Bio na slavi kod drugara,primetio sam kad sam se vracao da sela zapadno od Morave dobila vise kise od grada, jer je izgleda da je oblak jacao kad je prelazio Moravu.
 
Kod mene jedva litar, al zato sad u Cupriji pravi pljusak, i to od Slavije

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
8.5 petak+48 sa ledom subota +8 juce je konacan bilans u mom karaju.
Ispade da zastareli ETA model i nije bas za bacanje , neprecizan ja bio u pogledu kolicine ali sto se tice sarenolikog rasporeda padavina bio je bolji od GFS i EC.
 
Mi smo dobili u prvoj turi 0 litara u drugoj turi 0 litara i bila je i treća tura i tu smo dobili 0 litara, ... ček da saberem sve to je ukupno 0 litara.Sad gledam prognozu za naredne dane, kiše će biti međutim niko ne zna sa sigurnošću gde će padati kiša ,ali zato svi znaju da na severu neće padati sigurno. J..bem njih i prognozu.:zli:
 
0 litara.Psenice uvrću lišće,izvlatale,pukotine se pojavljuju na dobrim zemljištima.Ako ne padne kisa za pet dana od psenice nece biti nista.
 
Madjari su bili nesto najavljivali za sredu-cetvrtak,medjutim gledam jutros i to su skinuli,najebali smo nacisto.

Ne mora da znaci videcemo do kraja,pazi juce i prekjuce svi modeli bili 100% da ce u Vrscu padati ozbiljna kisa kad ono do kraja nnista nije palo sve je otislo na drugu stranu,sinoc od 21h pa do 00h svi modeli su rekli da 100% pada kisa trenutna situacija izlazim napolje ni kapi kise nije palo, pa ko koga je*e ovde?:sta:
 
Ne mora da znaci videcemo do kraja,pazi juce i prekjuce svi modeli bili 100% da ce u Vrscu padati ozbiljna kisa kad ono do kraja nnista nije palo sve je otislo na drugu stranu,sinoc od 21h pa do 00h svi modeli su rekli da 100% pada kisa trenutna situacija izlazim napolje ni kapi kise nije palo, pa ko koga je*e ovde?:sta:

Da samo mnogo je češća pojava da kažu da će padati a da ne padne ,a kad kažu da neće padati a padne e to je jako retko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh