Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
35kokmv.jpg
 
Kod nas napadao 35 cm. Pada od petka,sad je to već vise od 48 sati. Ne znam kakvi su sporedni putevi,ali glavni čisti potpuno.
 
Zato granje pod snegom puca,pun grad izlomljenog drveca. Neki automobili su i osteceni, haube ,retrovizori. Sada ne znam ko ce stetu ljudima da plati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko cujem neki su skidali sneg sa krovova kod nas. Boga mi nije svejedno kad pogledas koliko ga ima. Nisam merio santimetre, ali sam isekao jedan komad od m2 pa kad se istopi videcemo koliko ga ima.

- - - - - - - - - -

2mewh9c.jpg
[/IMG]
 
Merio u dvoristu gde je ispod zemlja,skoro 60cm je napadao,no beton,asfalt je druga prica,kao i krovovi.Topi se inace polako,i prestao je da pada pre nekoliko sati,a i meni je inace puklo nekoliko vecih grana na sljivama ispred kuce,kao i jedna tuja....
 
Zato granje pod snegom puca,pun grad izlomljenog drveca. Neki automobili su i osteceni, haube ,retrovizori. Sada ne znam ko ce stetu ljudima da plati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakvo pitanje! Stvarno se nekad iznenadim šta ljudima pada na pamet.
Pa nije brate pao helikopter ratnog vazduhoplovstva na nečiju kuću pa će država da mu nadoknadi,jadnostavno pada sneg neka svako brine svoju brigu.
 
Kakvo pitanje! Stvarno se nekad iznenadim šta ljudima pada na pamet.
Pa nije brate pao helikopter ratnog vazduhoplovstva na nečiju kuću pa će država da mu nadoknadi,jadnostavno pada sneg neka svako brine svoju brigu.

Druze pobrkao si neke stvari,javno komunalno je to koje je odgovorno, isto kao sto su ljudi tuzili komunalno sto su ih psi ulicari ujedali i dobijali ostetu. Znam drugara koji je strujni pisar bio u dobio je ostetu jer je tuzio ove iz komunalnog sto nisu uhvatili pse lutalice. Ako ti je parking oko zgrada svuda ispod krosnji drveca gde mislis da ljudi treba da parkiraju. Da pukne grana od snega isped zgrade gde su igralista za decu i nedaj boze nekoga povredi rekao bi nije pazilo dete na igralistu? Ne nego je nerad i javasluk koji mi placamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U toku je topljenje snega , kasnije javljam rezultat , koliko je palo vodenog taloga na m2 za ova tri dana. Imao sam jedno korito na sred dvorišta i tako je skupljena svaka pahulja.....
 
E moj Lorde pa jel najbolje da poseku sva drva u gradu da ne bi došlo do ovakve situacije?
To su jednostavne stvare stvari na koje ne možemo uticati.
Meni je nova šupa okrenuta ka severu otvor,prva oluja sa sever odnela krov,drugi put (kada je onaj ludački vetar oborio voćnjake u Tomaševcu)sve ojačano isto odleteo na livadu.Kome da se žalim majstoru,ženi,Bogu,Vučiću jednastovno je tako i treba to prihvatiti tako.
 
Zato granje pod snegom puca,pun grad izlomljenog drveca. Neki automobili su i osteceni, haube ,retrovizori. Sada ne znam ko ce stetu ljudima da plati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozoves odmah vlasnika zelene povrsine, ako je to opstina onda njihovu komunalnu sluzbu, oni posalju komisiju koja napravi zapisnik i sa tim zapisnikom odes u tu komunalnu sluzbu i podneses zahtev za naknadu stete, koju nadognadjuje garantni fond.

Ako je vlasnik fizicko lice onda pozoves policiju koja ce uraditi ubijaj i poslati nadleznu inspekciju.

Jedina zackoljica je da auto mora biti parkiran na za to predvidjenom mestu tj parkingu.

Jos je lakse ako imas kasko, dovoljan je samo zapisnik sa kojim odes u svoje osiguranje i dobijes naknadu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh