Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene pada za sve pare :pecanje: ova oblačnost ide čak do Vršca .Voleo bih da i Lokve dobiju barem 20-30l::spreman na sve::

Trenutno i grad pada veličine graška i malo veći
 
Vrsac je dobijao konstantno svaki, aj svaki drugi dan. I okolina Panceva je dobro prolazila na nedeljnom nivou.
Veci deo Juznog Banata je pod pescarom I treba naj vise da dobija kise, al nismo svi imali toliko srece.
 
I ovde pljušti...
Uterala mmmmmiiiiiiii više, ide mi na Q !!!!! :udri:
Svaki dan jbte !!!
Šta smo bre, Engleska, ili Srbistan !!!

screenshot_2018_07_30_at_19_27_43.jpg

20180730_190944_1.jpg
 
Vrsac je dobijao konstantno svaki, aj svaki drugi dan. I okolina Panceva je dobro prolazila na nedeljnom nivou.
Veci deo Juznog Banata je pod pescarom I treba naj vise da dobija kise, al nismo svi imali toliko srece.
Nisi u pravu Dragane...bilo je bez kise vise od mesec dana ceo ovaj kraj,pa i Vrsac(ne racunam padavine 3-4 litre,to nije nista)...bile pukotine samo takve.sad naidje kratkotrajni jak pljusak preko nas.
 
Dunula neka vetrina i poče po koja kap kiše sa vetrom. Gledajući radar i kretanje oblaka napolju, mislim da će moj reon zaobići, tj. da će proći izmedju nas
 
Taj oblak od pre koji sat podelio Lokve,negde ni kap a negde od 1 l na kraj sela do 8 l na voćnjaku 2,5 km prema Uljmi.Što više ka peščari i padavine su veće .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh