Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brankovicu drago mi je da si najzad dobio i ti kisu. Kod mojih i danas oko pola 2 padala jedno pola sata isto kao juce. Puni oluci isli. NEBO mene je juce zahvatio taj oblak sto je sipao tu kisu u Drazevac. I kod mene je toliko palo. Videcemo koliko ce jos biti u ovom periodu do 01.08. do kad najavljuju ovako vreme. Nije ovo losa godina za sad. Sta ce biti naredna tri meseca ostaje da vidimo.
 
Uhvati nas neki oblak i nakapa jos 10l,ukupno 20l ... ko kaze sa se kukanje ne isplati

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Pala je Slobo napokon jedna solidna kolicina. Iz 3x se skupilo 40 l mereno kod mene u dvoristu. Ostali meraci na raznim lokacijama pokazju slicne vrednosti. Prvo je u nedelju ujutru palo oko 15-ak l, pa je onda u nedelju na ponedeljak palo jos 20 l i onda u ponedeljak jos jedan pljusak od 5 l.
I naravno bez kukanja :ppozdrav:
 
Kod nas danas jedan manji deo atara malo pokisnuo dok u siroj okolini nista. Odavno nismo imali dobru kisu.
Na vise mesta polako se gubi vlaga iz zemlje a soja place za kisom.
 
Brankovicu drago mi je da si najzad dobio i ti kisu. Kod mojih i danas oko pola 2 padala jedno pola sata isto kao juce. Puni oluci isli. NEBO mene je juce zahvatio taj oblak sto je sipao tu kisu u Drazevac. I kod mene je toliko palo. Videcemo koliko ce jos biti u ovom periodu do 01.08. do kad najavljuju ovako vreme. Nije ovo losa godina za sad. Sta ce biti naredna tri meseca ostaje da vidimo.
Pozdrav komšijama, juče 13l u Konaticama moglo bi sad malo da se prebaci to tamo gde manjka. Prošle godine sve je mašalo, mogao si nogu da uganeš kolike su bile pukotine u zemlji.
 
Ovih dana samo u sljivama

- - - - - - - - - -

Promasio sam temu nek neko od moderatora to premesti u temu sta ste radili danas,potop u Tresnjevici nosilo bure sa rakijom..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh