Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ispadala se i ovde...Grom opizdio u jelku u komšijskom dvorištu...Slike malo kasnije,nemamo struje, pišem preko mob.tela...Bilo malo i leda,al ništa strašno a moglo je jer se prema Indjiji opet formirala "pijavica"...Nije mi bilo do slikanja,žurio kući iz Putinaca...
 
Stevo obislo nas je bas dosta kise... slabo smo kukali ovde na forumu... :haha:
 
Kod nas prži, gori zemlja...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mikulas imali provale oblaka iznad vas? Po rain alarmu pada iz sve snage. Kod nas se zacrvenilo iznad sela a ni kapi, serem im se u satelite koje registruju kisu tamo gde ne pada.
 
Palo 2l samo neka ide dalje kad nije padala 2meseca ne mora ni sad kad sam isprskao lucerku desikatom I za kukuruz je vec kasno.
Po radaru pokisao nam atar izmedju Vladimirovca I Padine, tamo treba jer jos nije podgoreo. Barem negde da bude dobro.
 
I sad sta vise reci? Najavili stabilizaciju vremena i vrucine bez kise, toliko o njihovom znanju. Nekad je mnogo pametnije cutati nego se izlajati i ispasti budala.
 
Oped oblaci iznad dela Vojvodine :osmeh:
29qbcrq.jpg
[/IMG]
 
Mikulas imali provale oblaka iznad vas? Po rain alarmu pada iz sve snage. Kod nas se zacrvenilo iznad sela a ni kapi, serem im se u satelite koje registruju kisu tamo gde ne pada.
Kolega kod mene u dvorištu danas do sada palo 4 litre i još uvek pada tiha kiša ali pre dva sata sam bio u obilasku suncokreta u Samoškom ataru na motoru i iznenada me uhvatila provala oblaka i za jedno 10 minuta je palo bar jedno 15-20 litara kiše, stajao sam pored asfalta i čekao jer put se nije video.
Po meni bez obzira koliko padne još uvek mnogo vredi iako je kukuruz do pola suv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh