Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2el49jt.jpg
. Јутрос у 6:30 све смрзло.
 
Od 4.05. kad je pala prva posle onih vrucina do sad se sabralo 114lit ,nize zemlje su vec u problemu usevi pocinju da zute.

Kod nas u ataru nema tih problema , gledao jednog juce do podne radio sjetvospremacem u njivi , da je palo koja litra manje bilo bi prasine za njim. Prska se uveliko posle obilne kise od ukupno 20-tak litara ovog mjeseca a kazu da je dio atara dobio tek 10-tak ukupno. A 10-tak km dalje lokalni potpi. Interesantna godina sto se tice kise.
 
Kod nas kaktusi dobro napreduju, dobili su od Uskrsa samo 13L. Tako da vrlo smo zadovoljni, porasli su nevidjeno, cuo sam se sa kolegom iz Kalahari i Sahare. Kaze kod njih nisu tako dobro napredovali.:bravo:
 
Čini mi se (koliko vidim od mene) da na Fruškoj Gori i okolini pada kiša... Tj. spustila im se neka fina oblačnost...
 
Evo nesto se namesta i kod nas , po rain-alarmu izgleda da je Lesnica pobrala dobre kise a mozda i grada.
 
Kod nas trenutno pada kisa. Nije nesto preterano jaka. Cini mi se do sada da je palo oko 1-2l za nekih 10-20 min.
 
Ima li neko iz Bijeljine i okoline online da javi šta se dešava dole, evo gledam oblake i izgleda kao smak svijeta da je kod njih, tako jako grmi da se prozori tresu a radarska slika pokazuje najcrnje što može.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh