Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rts najavili nevreme za 15 Jun?!!!
Pa oni ne znaju ni koji je dan danas a ne kako ce vreme biti za mesec dana.
Bas juce slusam jednog mog prijatelja,Kaze mi On, gledao sam mesecnu prognozu, javljaju za nevreme polovinom juna.Ja se nasmeja.Svakog dana sam u toku sto se prognoze tice, pratim je celo vreme i vidim da je svaki izlaz drugaciji, sve se menja iz dana u dan.Dva dana nemogu da ubodu ali zato nasi ljudi znaju sta su rekli na dnevniku.Kada jave za kisu na severu Srbije ovde misle kisa ce svuda pa nece da kose travu a posle im pokisne jer neznaju sta su culi.Mislim da je dovoljno pratiti nas Serbian meteo forum, uvek postoji detaljno objasnjena prognoza i svaka im cast.Dobri su momci i veoma tacni.
 
Juce ispraznjen sa 13l i do jutros ovo, premereno 52l
DSC_0284.jpg
[/URL][/IMG]
 
Ovde je noćas napokon pala prava kiša posle par meseci... I to za divno čudo bez leda, vetra i ostalih čuda... Kad mi auto pokisne ispod oraja znači da je pala dobra kiša :)
 
Kod nas samo 5l. Ukupno za tri dana 14 l.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Rimski šančevi 25 litara. Videću kasnije kakva je situacija malo severnije. Rekao bih tu negde oko 20.
 
Ja juce kuko, a odjutros
b3d76acc185e5b2041a03db482d8ccab.jpg

hvala joj ova bas vredi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nekim cudom smo dobro prosli u ovom deljenju. Nocas i juce u selu oko 70 L. Sve ukupno od Djurdjevdana oko 110 litara u selu. U atrau sarenije, ali mislim da nije islo ispod 50.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh