Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Noćas (oko 1h) je u selu palo oko 1-1.5 litre kiše. Ja sam oko 8 sati otišao da prskam, i iznenadio sam se kad sam video da je u ataru bilo više kiše, šacujem oko 5-6 litri. Nisam hteo da se vraćam i gazio sam po mokroj zemlji. Pošto tamo nije uopšte bilo kiše nakislo je oko 5cm, tako da mislim da nisam napravio problem zbog zemlje. E sad kako izgleda prskanje u tragovima traktora je već druga priča, ali nisam imao živaca da čekam pošto su i za popodne najavili kišu, pa onda do srede a trava raste...
 
Kimi jel mozes malo da nam razjasnis situaciju za pon/utorak/sreda?



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo i kod mene u Beceju zarosili oluci na kućama,videćemo da li će i ozbiljnije krenuti voda na njih.
 
Bice kise ovih dana. Rhmz je izdao crveni meteo alarm za utorak. Bice cupavo i sutra i u utorak.
 
Sad pada kod nas a ja jutros prevrnuo lucerku.

Slicno i kod mene. Sinoc palo 4 l, jutros vedro i suncano, odem da grabim i kad sam grabio zadnji otkos, poče da pada. Palo mozda dve litre, ali dovoljno da ne moze da se balira. I sad idu neki oblaci, otprilike da ce to moje seno propasti... Ali sta da se radi, takav je zivot nas umetnika :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh