Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brankovicu jel imas podatak koliko je palo kod nas ove kise od jutros?
 
Koliko najave za kišu a ono jedva 5% teritorije da je dobilo nešto, definitivno nešto neštima, neki se kanda igraju ljudckim sudbinama ali no.Idemo dalje a dokle....

Da dodam, ni od sutrašnje kiše nema ništa bar kod nas.
 
@Zoran Kostovic
kralju, pisi cesce :ppozdrav:

20 Dana cekam kisu, i uhvati me danas bas u prskanju kupina.
A ja budala verujem radaru na rhmz-u, gde u tom trenutku nema nicega u mojoj blizini.
lep pljusak, ali kratkotrajan.
 
Kakve veze ima što je član foruma? Ako nema ni jednu reč kritike za režim i ministarstvo poljoprivrede, osim da je gorivo skupo, meni je dovoljno za takav zaključek. Osim, ako se nešto ovajdio je druga stvar...
 
I ja sam samo rekao ono što mislim. Pun mi je fišek tog udvoričkog novinarstva. Savo nas navede na pogrešnu temu.
Kod nas se potpuno izvedrilo, nema vetra, samo se vidi po koji odsjaj munje tamo negde prema Željinu ili Kopaoniku, nisam siguran. Kolega Marko sa Kopaonika možda ima bolji uvid u situaciju.
 
Kod nas bio jedan oblak i palo nesto kise. Valjda ce Djurdjevdan doneti jos kise inace obrali smo pesenicu na zeleno. Mada ni ostalo nije za falu.
 
Svaki put ista priča. Prvi dan za razvoje u čitavoj zemlji, i odmah se svi ponadali da će baš kod njih da poklopi potop, da će kod svih da bude kiše. Hoće, kako ne.

Rekli smo da jednolične padavine nisu uopšte u igri ovog puta, pa ne znam čemu čuđenje.

A pogotovo jer se kuka kao da na ikonici stoji za narednih 10 dana sunce i 30 stepeni a ono svaki dan oblak i kišne kapi izuzev ponedeljka/utorka kako za koji deo zemlje. Padavinski "šiljci" ostaju, pljsukovi se nastavljaju i ogroman deo zemlje će dobiti preko potrebne padavine kukali vi ili ne. Najproblematičniji je sever Banata i Bačke ali dobro, to nije ništa novo (najsuvlja oblast).

komšo, za nas nema zime. Valjda si shvatio šta to znači- sutra oblaci dolaze sa severoistoka tako da ako sutra ne bude obilna neće nikad. Samo da se ne zaleti uz nju i dobar led..
 
Ovo sto je pregazilo Bogatic, i otislo kod Zombia, zaobislo me u blagom luku, mozda jedno 2 litre i sinoc tako nesto, sve u svemu malo. Sad kad iza nedjelje opet pripekne najebali smo ga.
 
Videcemo da li ce pasti bar nesto da nas vrati u zivot. Trenutno se vidi neko sevanje i oblaci prema severu ovde vedro.Inace debelo razmisljam da li da radim drugi tretman u psenici. Jer pitanje je da li se isplati
 
@Zoran Kostovic
kralju, pisi cesce :ppozdrav:

20 Dana cekam kisu, i uhvati me danas bas u prskanju kupina.
A ja budala verujem radaru na rhmz-u, gde u tom trenutku nema nicega u mojoj blizini.
lep pljusak, ali kratkotrajan.
U to vreme je na radaru kiše bila kod mene, a ni kapi palo nije ... :osmeh: ...
--------------------------------------------------------------------------------
Kimi, opušteno druže, ko bi svima ugodio. Sve si lepo rekao i objasnio a ko želi da razume, shvatiće ... :ppozdrav:
 
Kimi verujem u tvoje predvidjanje i nadam se da cemo videti sta je kisa u sledecih 3-5 dana.do tada ostalo nam je samo da kukamo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh