Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2irx4lg.jpg
[/IMG]
Trenutno u Lazarevcu :cool:
 
Kod mene isto kao i kod Nikole... 'Nothing but a clear blue skies for miles' :cool: A od kise ovih dana palo je nekih 20-30 kapi po metru kvadratnom jedno vece :haha:



U juznom delu grada grmi i promakne po koja kap kise s'oblaka... Valjda ce biti nesto malo ozbiljnije, ne opet 'tresla se gora, rodio se mis' ::namigivanje::
 
Poslednja izmena:
Kimii sta kazes za ove rumunke koje napadaju, hoce da se spustaju i u Vrscu ili???

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja opet po svom, a Kimi neka me ispravi...
Ovo nisu rumunke, ovu sa sredozemlja kise, koje su vetrom okrenule preko grcke, bugarske i rumunije pa odande dolaze, a bile su prvobitno odredjene da stignu preko BiH i CGa...Niisu formirane na Karpatima....
 
Nasao sam nacin kako da prizovem kisu ali samo od 6 l. Odes da prskas soju i kad zavrsis sacekas 15 min i eto 6 l kise!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Jedva sam naučio da se iz tog pravca naziva rumunka sad mi tu pišete neke zaobilazne mediteranke.... grmi, ponegde i pada....
 
Trebalo je cela ova nedelja da bude nestabilna sa padavinama. Samo bi budala mogao da skupi hrabrost i pokosi seno. Nadao sam se kisi, i nisam dobio ni jednu kap.
Sad gledam prognoze i nema kise u najavi uopste. Bar da znam da se ne nadam.
 
Tacno. Samo neka pada... ove su malo strasne i mogu da naprave svasta, ali sta je tu je... Ne biramo... samo neka nas ne obilazi, neka se istrese svuda gde fali...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh