Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam i sa 30l zadovoljan

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Iako živimo u vremenu jednoumlja, moramo se boriti za to da svako ima pravo na svoje mišljenje, pa makar ono bilo i pogrešno.
Ja lično, da se ne shvati drugačija, vrlo cenim Kimi-jeve postove. Njegove prognoze su medju tačnijima, voli struku za koju se školuje ima dara i priliku da izraste u dobrog stručnjaka.
Medjutim, moje je mišljanje, ne može biti tako siguran i izričit u pobijanju tudjeg vidjenja ili stava.
Da je meteorologija potpuno egzaktna i do kraja proučena nauka ne bi bilo dilema, ali ovako kada se zna suštinski vrlo malo, kada su prognoze kratkoročne i nesigurne svako ima pravu da sumnja.
Na sve to treba dodati i nečije životno iskustvo i mudrost koje dvadesetogodišnjak po prirodi stvari ne može da ima.

Meni je uvek drago da pročitam njegovu prognozu i vidjenje, i pozivam ga da nastavi svoje prisustvo na ovim starnicama, ali ipak mora uvažiti i drugačije ideje.
 
Danas predivan suncan, umereno vreo julski dan. Temperatura oko 30 C, taman za lagano kupanje na Strandu u plicaku uz ladnu limunadu da malo rashladi organizam.
 
Da, zaboravih da napomenem da se ocekuje dalji rast temperature, ali umeren, ne vise od 35 C. Ocekuje se da oko nove godine bude neko zahladjenje na prijatnijih 20 C tako da bas necete moce na docek u sortsu i papucama
 
Iliti što bi narod reko teška jugovina Paore.

HD model za sutra:

de-model-de-310-1-modgbrhd-2018102912-27-960-157.png
 
Kimi je 100% za sve upravu, ja ga razumem. Otvorite nivu stranicu za kukanje, zavere i td... Kukaćete vi za Kimijem, nema čovek vremena da troši na gluposti, morate da prihvatite i ako ne možete da shvatite !
 
Moje misljenje je da zbog ove kosave u vecem delu nase zemlje nece biti nista od kise. Da nje nema ovi kisni oblaci bi lako dosli i doneli tako zeljnu kisu i nakvasila ovu nasu osuzenu zemlju. Ali se ipak nadam da ce biti bar nesto od toga. Meni bi sad bilo dovoljno i 20 l.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh